نرم افزار و اپلیکیشن

خبرنگاران 475 داوطلب در انتخابات شوراهای شهر کرمان ثبت نام نهایی شدند

کرمان - خبرنگاران - رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان آمار داوطلبان ثبت نام شده نهایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان کرمان تا شامگاه یکشنبه 24اسفند ماه را 475 نفر گفت.

18 فروردین 1400

همه نوسان گیر شده اند

بازار سهام از اواخر سال 98 با اوج گیری ویروس کرونا و تعطیلی کسب و کار های مختلف توانست بخش زیادی از اقشار جامعه را به خود جلب کند و ورود بخش قابل توجهی از پس انداز اشخاص خرد را به این بازار فراهم کند. نتیجه این امر، فرایند های پرشتاب و شکستن مداوم رکورد ها...

18 بهمن 1399

وزارت خارجه و دفاع آمریکا از دیگر اهداف حمله سایبری اخیر بودند

وزارت دفاع (پنتاگون) و وزارت خارجه آمریکا جزو اهداف حمله اخیر سایبری که واشنگتن مسکو را متهم به انجام آن نموده است، بوده اند.

30 دی 1399

تاریخچه اجمالی بازی&zwnjهای سایبرپانک؛ از 1977 تا 2077

عرضه سایبرپانک 2077 قرار است پایانی باشد بر سال های پر تب وتاب چشم به راه بودن کسانی که عطش گشت وگذار در نایت سیتی را دارند. البته سایبرپانک 2077 جدیدترین بازی است که به دنیای سایبرپانک تعلق دارد و پیش از آن بازی های زیادی با این پس زمینه داستانی ساخته شده...

16 دی 1399

رونمایی محدود از ارز دیجیتال فیس بوک از سال آینده میلادی

ارز دیجیتال لیبرای فیس بوک یکی از ارزهای حساسیت برانگیز است که گفته می گردد رونمایی از آن به شکلی محدود از ابتدای سال آینده میلادی انجام می گردد.

7 دی 1399

با آنر 9X بیشتر آشنا شوید

آنر یکی از برندهای فعالِ موبایل در بازار ایران است که مدتی پیش گوشی جذاب آنر 9X را به بازار عرضه نموده بود. حال قصد داریم نگاهی به این محصول داشته باشیم تا با ویژگی های آن بیشتر آشنا شویم.

27 آبان 1399

اقتصاد دیجیتال همان فناوری اطلاعات نیست

معاون وزیر ارتباطات گفت: چالش اصلی اقتصاد دیجیتال در ایران نه در سطح هسته مرکزی بلکه در سطح همراه سازی صنایع عظیم منبع محور ایران برای پیوستن به تحول دیجیتال است.

22 مهر 1399

خبرنگاران هنرمندان به جشنواره تولیدات آثار فرهنگی مادر دعوت شدند

شیراز- خبرنگاران- مدیرعامل بنیاد فرهنگی بین المللی مادر یکی از اهداف این بنیاد را تزریق روحیه نشاط و امید در جامعه برشمرد و گفت: این هدف از رهگذر فعالیت های فرهنگی با موضوع مادر در شرایط کنونی محقق خواهد شد و در این راستا از اهالی فرهنگ دعوت شده تا درباره...

13 مهر 1399

اپل و گوگل با آمدن کرونا دست همکاری دادند

بنابر گزارش ها دو شرکت اپل و گوگل قصد دارند با همکاری یکدیگر یک سیستم ردیابی کروناویروس توسعه دهند.

14 خرداد 1399

کاهش 66 درصدی هزینه استفاده از اینترنت سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا

با وجود استقبال گسترده اساتید و دانشجویان از آموزش های الکترونیکی، هزینه استفاده از اینترنت سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا تا 66 درصد کاهش یافت.

3 خرداد 1399

هشدار مرکز ماهر به افشای اطلاعات کاربران فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، در پی درز و افشای اطلاعات شمار زیادی از کاربران ایرانی تلگرام و کاربران یکی از بازارهای ایرانی نرم افزارهای آیفون، مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای بیانیه داد.

2 خرداد 1399

ماجرای درز اطلاعات 42 میلیون کاربر ایرانی تلگرام چیست ، چه خطری متوجه کاربران است؟

اطلاعاتی که از کاربران تلگرام منتشر شده می تواند در مواردی مانند ارسال پیامک و اخبار جعلی و اضافه کردن افراد به گروه ها و کانال ها مورد سوءاستفاده قرار بگیرد.

1 خرداد 1399

مدارس سیاتل آمریکا به خاطر کرونا تعطیل شد

با تعطیلی مدارس منطقه سیاتل در آمریکا بیش از 23 هزار دانش آموز مجبور هستند تا به صورت آنلاین برنامه های آموزشی خود را دنبال کنند.

3 اردیبهشت 1399

تعریف اظهارنامه مالیاتی

می ­توان اظهارنامه مالیاتی را این گونه تعریف کرد: درآمد یک ساله یک شرکت یا یک شخص که به طور کامل به سازمان امور مالیاتی تقدیم می­ گردد.

19 بهمن 1398

اینستاگرام بر ضد ایرانی های زرنگ!

در کشور ما اغلب استفاده از شبکه های اجتماعی با سایر کشورها متفاوت است. نمونه اش تلگرام که از یک ابزار پیغام رسان به محلی برای کسب درآمدهای میلیونی و میلیاردی خیلی ها تبدیل شد و برخی ها از قِبل آن به نام و نان و نوایی رسیدند و انواع شرکت های ریز و درشت رسانه...

12 دی 1398

هواوی دیگر نمی تواند از وای فای و کارت های میکرواس دی در اسمارت فون ها استفاده کند

با گذشت چندین روز از تحریم های ایالات متحده بر ضد هواوی، تاثیرات گسترده آن بیشتر نمایان شده و کار برای این شرکت غول چینی سخت تر می شود.

29 آبان 1398

فناوری شناسایی صورت نمایندگان مجلس را اشتباهی شناسایی کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، با وجود آنکه سازمان های قضایی در سراسر آمریکا استفاده از فناوری شناسایی صورت را تایید نموده اند، اما آزمایش های این اواخر نشان می دهد فناوری چندان قابل اعتماد نیست.

19 شهریور 1398

آموزش فیلمبرداری از صفحه نمایش در انواع گجت ها

مجله دیجی کالا - یوسف اسفندیاری: فیلمبرداری از صفحه نمایش از جمله قابلیت های جذابی است که این روز ها به راحتی در انواع و اقسام گجت ها می توان از این مشخصه استفاده کرد. اگرچه خوشبختانه بیشتر سیستم عامل ها این قابلیت را ارائه می دهند، اما حتی در صورت فقدان...

21 مرداد 1398