اخبار اقتصادی

فعال سازی 12 کارگاه مرمتی حوزه میراث فرهنگی در سیستان و بلوچستان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: در حوزه میراث فرهنگی 12 کارگاه مرمتی در این استان فعال است که با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال شروع شده و تا خاتمه سال به اتمام خواهد رسید.

29 شهریور 1398

معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض، ارائه خدمات به گردشگران در نوروز 98 بدون هیچ گونه افزایش قیمت

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در جلسه امروز هیات دولت در راستای حمایت از گردشگری، تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات مربوط به این حوزه از پرداخت عوارض گمرکی معاف شدند.

23 شهریور 1398

راهنمای سفر به ارمنستان

ارمنستان کشوری در قفقاز جنوبی و با ایران همسایه است. برای آشنایی بیشتر با این کشور دیدنی با راهنمای سفر به ارمنستان، همراه خبرنگاران باشید.

23 شهریور 1398

چمنیان: استانداردهای پرورش بازیکن رعایت نمی گردد

عباس چمنیان در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره عدم موفقیت لژیونرهای ایرانی در فوتبال اروپا گفت: بدون تردید چنین مقوله ای در فوتبال ایران وجود دارد اما کمتر کسی به این حوزه ورود نموده است. در پرورش بازیکن ایرانی تنها به استعداد فکر می کنیم و توجه نداریم...

21 شهریور 1398

در سفر به آبادان از چه مکان هایی دیدن کنیم؟

در این گزارش سعی نموده ایم برای مسافران شهر آبادان بعضی مکان های دیدنی این منطقه را معرفی کنیم.

21 شهریور 1398

توافق هسته ای 5

خبرنگاران: وزیر خارجه سنگاپور گفت: این به نفع جمهوری اسلامی ایران و کل منطقه است که توافق هسته ای حاصل گردد.

19 شهریور 1398

برگزاری مسابقات لیگ باشگاهی نونهالان و نوجوانان ایروبیک ژیمناستیک

مسابقات لیگ باشگاهی نونهالان و نوجوانان ایروبیک ژیمناستیک در سالن برادران شهید آذرپی استادیوم شیرودی تهران برگزار گردید و پس از اتمام از نفرات برتر تجلیل به عمل آمد.

15 شهریور 1398

آنها حتی شب ها خواب خبر می بینند!

مدام فکر می نماید فردا کدام سوژه که در سر دارد را به ثمر برساند. با که صحبت کند که حاضر به مصاحبه بگردد، چه بنویسد و حالا که نوشت با چه واکنشی روبرو می گردد. نگرانی ها و دغدغه هایش تمامی ندارد؛ از مسائل اقتصادی، نداشتن امنیت شغلی و حتی محروم بودن از حقوق...

14 شهریور 1398

کاهش قیمت خودروهای پرفروش در بازار

قیمت خودروهای صفرکیلومتر پرتیراژ داخلی نسبت به هفته گذشته کاهش نسبی داشته است.

13 شهریور 1398

بومی سازی تجهیزات مترو

خبرنگاران آنلاین:مدیر پروژه تجهیزات خط 7 متروی تهران از بومی سازی بعضی از تجهیزات ایستگاه های مترو اعم از آسانسور، پله برقی و سیستم تهویه هوا اطلاع داد.

12 شهریور 1398

بیژن بیرنگ از خانه سبز و خسرو شکیبایی می گوید

وب سایت خبرآنلاین: بیژن بیرنگ، کارگردان و تهیه کننده تلویزیون از نحوه ساخت سریال هایی، چون خانه سبز و همسران، از میزان دستمزد بازیگران در دهه 70 و خاطرات خوش همکاری با خسرو شکیبایی صحبت کرد.

9 شهریور 1398

رئیس سازمان میراث فرهنگی به مازندران سفر می نماید

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز دوشنبه 7 مرداد 98، به مازندران سفر می نماید و به مدت دو روز مهمان مردم این استان است.

7 شهریور 1398

خواسته اتحادیه اروپا، آمریکا و سازمان ملل از رهبران حکومت ملی درباره کمیسیون های انتخاباتی

سفیران اتحادیه اروپا، آلمان، آمریکا، انگلیس، ژاپن و نمایندگی سازمان ملل در کابل در بیانیه ای از اشرف غنی رئیس جمهوری و عبدالله رئیس اجرایی دولت افغانستان خواسته اند تا به آنها درباره استقلال عمل کمیسیون های انتخاباتی اطمینان دهند.

1 شهریور 1398

انتخاب بهترین مارک لنز طبی با این 8 برند مطرح

برای آشنایی با بهترین مارک لنز طبی، ضروری است تا خصوصیات محصول هر برند را بدانید تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید. در این مقاله برندهای پیروز در این زمینه معرفی شده اند.

30 مرداد 1398

فتحی: بعضی ها با لوگوی استقلال ذهن طرفداران را مشوش می نمایند، فیفا قبول کرد از درآمدمان پول پروپیچ را بدهند

امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال گفت: بعضی ها با برند و لوگوی استقلال تشویش اذهان طرفداران می نمایند.

30 مرداد 1398

بعضی فعالیت های سازمان دانش آموزی باید تعطیل یا تعدیل شوند

معاون پرورشی و فرهنگی اظهار کرد: سازمان دانش آموزی باسابقه بیست ساله باید در فعالیت ها و مأموریت های خود بازبینی انجام دهد تا با تغییر نیازها و فناوری های نو نگاه جدیدی پیدا کند.

27 مرداد 1398

رئیس فدراسیون هاکی: دو میلیارد بودجه ما را بدهند مشکلاتمان حل خواهد شد

نشست خبری رئیس جدید فدراسیون هاکی در آستانه اعزام تیم های ملی مردان و زنان ایران به مسابقات آسیایی در چونبوری تایلند سه شنبه 18 تیر در محل کمیته ملی المپیک با حضور خبرنگاران برگزار گردید.

25 مرداد 1398

نخستین همایش مالی اتحادیه اروپا و آسیای مرکزی برگزار می گردد

وزیر امور خارجه قرقیزستان گفت: در سال 2020 به میزبانی بیشکک، نخستین همایش مالی اتحادیه اروپا و آسیای مرکزی برگزار می گردد.

23 مرداد 1398

بانک ها در پرداخت تسهیلات شفافیت داشته باشند

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انتظار ما از بانک ها این است که به جای نشستن و منفعل عمل کردن به سمت سرمایه گذار بروند و در پرداخت تسهیلات شفافیت و سرعت عمل داشته باشند.

22 مرداد 1398