طراحی گرافیکی و چاپ

گرت بیل دو ماه خانه نشین شد

بال ولزی کهکشانی ها حدود دو ماه قادر به همراهی تیم تحت راهنمایی کارلو آنچلوتی نخواهد بود.

1 مهر 1400

بازار نوشت افزار در کما به سر می برد

رئیس اتحادیه فروشندگان کتاب، نوشت افزار مشهد گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، تعطیلی های مکرر اصناف و برگزاری کلاس های مدارس به صورت آنلاین شرایط بازار کتاب و نوشت افزار بسیار نابه سامان است و این بازار به طور کامل در کما به سر می برد.

5 شهریور 1400

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه مازندران و نیروی انتظامی استان مازندران

خبرگزاری خبرنگاران- در راستای توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی انجام شد ، انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه مازندران و نیروی انتظامی استان مازندران.

22 تیر 1400

نانوژل ها داروی شیمی درمانی را در تومور های سرطانی رها می سازند

محققان با استفاده از رشته های DNA، نانوژلی ساختند که به صورت اختصاصی درون سلول های سرطانی داروی شیمی درمانی را رهاسازی می کند.

6 دی 1399

نابغه 10 ساله دنیای نقاشی تمام درآمدش را وقف خیریه کرد

دیزی وات نابغه نقاشی که تنها 10 سال دارد، تمام درآمد حاصل از فروش تابلوهای خود را به امور خیریه اختصاص داد.

10 آبان 1399

اندیشه های ابن خلدون قابلیت طرح شدن در حوزه های وسیع تری را دارد

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد توکل استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران در بخشی از نشست جامعه شناسی خلدونی، درباره کتاب دکتر فریدالعطاس در مورد ابن خلدون گفت: در ابتدا پیشنهاد می کنم در چاپ بعدی کتاب به این بحث که ابن خلدون نگاهی جهانی شمول به علوم اجتماعی...

31 خرداد 1399

نگرانی دانشمندان از احتمال ابتلای مجدد به کرونا

سطح پائین پادتن ویروس جدید کرونا در خون افرادی که پس از ابتلا به بیماری کووید 19 حالشان بهبود یافته است به نگرانی ها در خصوص احتمال ابتلای مجدد انسان ها به این ویروس دامن زده است.

11 خرداد 1399

جذب بیشتر مادون قرمز در پیل های خورشیدی با نانوذرات

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، بیشتر فناوری های خورشیدی روی نور مرئی متمرکز هستند و از جذب امواج مادون قرمز نزدیک عاجزند؛ بنابراین بخشی از طیف خورشیدی هدر می رود. مادون قرمز نیمی از تابش خورشیدی به سطح زمین را تشکیل می دهد اما سامانه...

30 دی 1398