زاهدی فر: از طرفداران استقلال و پرسپولیس عذرخواهی می کنم، با خطای دید برای فولاد پنالتی گرفتم

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، داور بازی روز گذشته ضمن معذرت خواهی از هواداران پرسپولیس، به دلیل اشتباه قدیمی اش در بازی استقلال و سپاهان هم از هواداران تیم آبی پوش عذرخواهی کرد.

زاهدی فر: از طرفداران استقلال و پرسپولیس عذرخواهی می کنم، با خطای دید برای فولاد پنالتی گرفتم

داور بازی روز گذشته بین پرسپولیس و فولاد خوزستان درباره قضاوت جنجالی اش صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بازی بین تیم های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان درحالی روز گذشته انجام شد که اعلام خطای پنالتی به سود شاگردان جواد نکونام بحث برانگیزترین قسمت بازی بود و حواشی زیادی هم به دنبال داشت.

محمدحسین زاهدی فرد برخورد توپ به دست محمدحسین کنعانی زادگان را خطای پنالتی تشخیص داد و لوسیانو پریرا در دقیقه 60 این پنالتی رابه گل تبدیل کرد؛ پیش و حتی پس از گلزنی شیمبا، بازیکنان پرسپولیس از جمله کنعانی زادگان اعتراض زیادی به تصمیم داور داشتند اما زاهدی فر از تصمیم کوتاه نیامد و مسابقه را ادامه داد.

داور بازی روز گذشته ضمن معذرت خواهی از هواداران پرسپولیس، به دلیل اشتباه قدیمی اش در بازی استقلال و سپاهان هم از هواداران تیم آبی پوش عذرخواهی کرد.

او درباره صحنه پنالتی بحث برانگیز روز گذشته گفت: باوجود اینکه داوران ممنوع المصاحبه هستند اما ترجیح دادم درباره نکاتی صحبت کنم. در خصوص پنالتی روز گذشته باید بگویم خطای دید باعث شد پنالتی اعلام کنم چون توپ مقداری با منطقه ای که می گردد پنالتی خاطرنشان کرد فاصله داشت اما به اشتباه سهوی این صحنه پنالتی اعلام شد.

او ادامه داد: به همین خاطر از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم. قبلاً هم به دلیل اشتباه بازی برابر استقلال و سپاهان باید از هواداران استقلال معذرت خواهی می کردم که مجددا از آنها عذرخواهی می کنم. اشتباه داوران به هیچ عنوان از روی قصد و غرض ورزی نیست و این اشتباهات سهوا صورت می گیرد.

منبع: عصر ایران

به "زاهدی فر: از طرفداران استقلال و پرسپولیس عذرخواهی می کنم، با خطای دید برای فولاد پنالتی گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاهدی فر: از طرفداران استقلال و پرسپولیس عذرخواهی می کنم، با خطای دید برای فولاد پنالتی گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید