دیدار فرزند پادشاه سعودی با منصور هادی

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، خالد بن سلمان فرزند پادشاه سعودی اعلام نمود که در دیدار با منصور هادی بر حمایت دولت ریاض از وی تأکید نموده است.

دیدار فرزند پادشاه سعودی با منصور هادی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خنده و شادی، خالد بن سلمان معاون وزیر دفاع و فرزند پادشاه سعودی امروز (شنبه) در توئیتی از دیدار خود با عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی یمن در روز آدینه (دیروز) اطلاع داد.

او نوشت: به درخواست ولی عهد عربستان سعودی با عبدربه منصور هادی دیدار کردم. این دیدار در راستای حمایت از دولت یمن صورت گرفت تا دولت سعودی بر مواضع پیشینش تاکید کند.

این دیدار در شرایطی صورت گرفت که اختلافات درون ائتلاف سعودی میان دولت منصور هادی با امارات به اوج خود رسیده است و ریاض کوشش دارد با کشاندن شورای انتقالی جنوب و دولت منصور هادی به پای میز مذاکره، بحران را کنترل کند که تا کنون نا پیروز بوده است.

بعضی منابع خبری گزارش داده اند عربستان سعودی اعضای دولت مستعفی یمن به ریاست عبد ربه منصور هادی را تهدید نموده در صورتی که مذاکره و توافق با شورای انتقالی جنوب وابسته به امارات را رد کند، از کشورهای مختلف اخراج خواهند شد یا حتی اجازه بازگشت دوباره به یمن به آنها داده نخواهد شد. (جزئیات بیشتر)

در همین حال منابع یمنی به خبرگزاری اسپوتنیک گفتند که دولت منصور هادی، تسلیحات و تجهیزات لجستیکی بسیاری به استان أبین در جنوب یمن برای مقابله با شبه نظامیان شورای انتقالی که مورد حمایت دولت امارات هستند، ارسال نموده است.

از سوی دیگر نیز شورای انتقالی جنوب نیز دست به تحکیم مواضع و افزایش تعداد نیروهای خود در شهرستان زنجبار و دیگر مناطق خنفر در استان ابین زده است تا با عناصر دولت منصور هادی مقابله کند.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "دیدار فرزند پادشاه سعودی با منصور هادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار فرزند پادشاه سعودی با منصور هادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید