استیلی: از کمیته ملی المپیک انتظار حمایت داریم، هیچ تنشی با باشگاه ها نخواهیم داشت

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، مدیر تیم فوتبال امید با تشریح برنامه های آماده سازی این تیم برای حضور قدرتمندانه در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا گفت: انتظار داریم کمیته ملی المپیک از ما حمایت کند.

استیلی: از کمیته ملی المپیک انتظار حمایت داریم، هیچ تنشی با باشگاه ها نخواهیم داشت

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، حمید استیلی در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در مورد لغو اردوی مردادماه تیم فوتبال امید گفت: همانطور که پیش از این هم اعلام شد اردوی مردادماه تیم ما با جمع بندی انجام شده لغو شد. در برنامه ریزی ابتدایی تاریخ شروع لیگ به شکل دیگری دیده شده بود و طبیعتا باشگاه ها می توانستند در این زمینه تعامل داشته باشند و بازیکنان را در اختیار تیم فوتبال امید بگذارند اما با تعویق بازی های لیگ عملا امکان برگزاری این اردو در مردادماه هم وجود نداشت و به برنامه های ما آسیب می زد. فراموش نکنیم که تیم امید در ماه های آینده به دنبال تعامل همه جانبه و حداکثری با باشگاه ها است. به هیچ وجه مایل به ایجاد اختلاف و هیچ گونه تنشی در این بخش نیستیم چرا که می تواند به تیم امید آسیب جدی وارد کند.

مدیر تیم فوتبال امید ایران اضافه نمود: طبق برنامه اردوی شهریور با انتها بازی های لیگ از نهم یا دهم شهریور شروع می گردد و بعد از چند جلسه تمرین به وسیله استانبول راهی تاشکند می شویم. دو بازی تدارکاتی برابر ازبکستان خواهیم داشت که حریف قدرتمندی است و برای ایجاد هماهنگی لازم در تیم ما می تواند بازی های بسیار خوب و مفیدی باشد. در مورد تاریخ ها و مقاطع بعدی هم با حمایت فدراسیون فوتبال پیش بینی لازم انجام شده اما یکی از موضوعات مهم قرعه کشی مسابقات است چرا که باید به تناسب وضعیت حریفان برای بازی های تدارکاتی برنامه ریزی کنیم. در حال حاضر درخواست هایی برای انجام چند مسابقه در اردوی قطر یا اردوی مهرماه در امارات وجود دارد اما ابتدا باید وضعیت حریفانمان تعیین گردد تا با حریف مستقیم خودمان پیش از بازی ها روبرو نشویم. با این وجود پیش بینی لازم انجام شده و کوشش می کنیم هیچ فرصتی را خصوصا براساس تقویم فیفا از دست ندهیم.

استیلی با اشاره به پیگیری وضعیت بازیکنان تیم امید توضیح داد: وضعیت تمامی بازیکنان را به شکل دقیق دنبال می کنیم. برخی از بازیکنان ما مسائلی در باشگاه های خودشان داشتند، شخصا دیدارها و گفت و گوهای بسیار خوب و مفیدی داشتیم چرا که آرامش و فعالیت مثبت بازیکن در باشگاه موجب می گردد در شرایط ایده آل به تیم امید اضافه شوند. این مسئله برای ما خیلی مهم است و خوشبختانه بازیکنان هم این احساس را دارند که تیم امید هم حامی و پشتیبان آنهاست. باشگاه هم نقش مهمی در پیشرفت و آمادگی این نفرات دارد که باید از مدیران و مربیان باشگاه ها هم در اینجا تشکر کنم.

مدیر تیم فوتبال امید در انتها گفت: از حمایت های فدراسیون فوتبال و نگاه مثبتی که به تیم امید داشته اند قدردانی می کنم. همه ما از مسائل اقتصادی فدراسیون خبر داریم اما می بینیم در همین شرایط به چه میزان با ما همراه بودند و قبل از مسابقات مقدماتی چه بازی ها و اردوهای آماده سازی خوبی را برگزار کردیم. در اردن، قطر، عمان و حتی جزیره کیش بازی های بسیار خوبی انجام دادیم که بهترین تجربه برای بازیکنان ما و شناسایی ترکیب تیم بود. در دور جدید هم بازی مقابل تیم ملی بزرگسالان اتفاق خوبی بود که اعتماد به نفس بچه ها را بالاتر برد. این روند با وجود تمام محدودیت ها ادامه دارد اما با توجه به اینکه برنامه آماده سازی تیم را به کمیته ملی المپیک ارائه داده ایم انتظار دارم دوستان خوب ما در این کمیته با نگاه حمایتی خودشان از تیم فوتبال امید هم حمایت نمایند تا فدراسیون در این جهت با هزینه های سنگینی که وجود دارد تنها نماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استیلی: از کمیته ملی المپیک انتظار حمایت داریم، هیچ تنشی با باشگاه ها نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: از کمیته ملی المپیک انتظار حمایت داریم، هیچ تنشی با باشگاه ها نخواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید