سرپرست استقلال: استراماچونی می خواهد از واریز پولش مطمئن گردد، او دوشنبه می آید

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، متاسفانه یکسری افراد در کوشش هستند استقلال را به حاشیه ببرند ولی من این اجازه را به آنها نمی دهم. تا ساعتی که سرپرست باشگاه هستم امور تیم را پیگیری می کنم و شب گذشته هم با کاپیتان تیم صحبت کردم. امیدوار هستم با کوشش های اجرا شده استقلال امروز برنده بازی باشد تا به امید خدا سرمربی تیم از بعد از این بازی مجددا به کار خود ادامه بدهد.

سرپرست استقلال: استراماچونی می خواهد از واریز پولش مطمئن گردد، او دوشنبه می آید

سرپرست باشگاه استقلال گفت:متاسفانه یکسری افراد در کوشش هستند استقلال را به حاشیه ببرند ولی من این اجازه را به آنها نمی دهم.

اسماعیل خلیل زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد چگونگی فرایند پفراینده آندره آ استراماچونی با استقلال گفت: پیش از این حواله ای را به مبلغ بیش از صد و هشت هزار و پانصد یورو به حساب او واریز کردیم ولی تحریم های ظالمانه علیه کشور باعث شده تا دچار مشکل شویم و این پول برگشت بخورد. در دفعات گذشته از امارات و ترکیه برای او پول واریز کردیم که اسناد آن موجود است ولی این صد و هشت هزار و پانصد یورو برگشت خورد.

وی افزود: از روزی که وارد ترکیه شدم سعی کردم این مبلغ را به شماره حسابی که استراماچونی در کشور چک داده بود واریز کنم. متاسفانه وقتی به همه بانک ها مراجعه کردیم متوجه می شدیم که در روز بیش از 25 هزار یورو نمی توانیم به حساب شخصی کسی واریز کنیم. به همین دلیل وزیر ورزش اصرار داشت سریعتر این موضوع حل گردد و در این بین کوشش کردیم از او یاری بگیریم. در نهایت هم وزیر با معاون وزیر امور خارجه صحبت کرد.

سرپرست باشگاه استقلال شرح داد: بعد از صحبت های آقای سلطانی فر با وزیر امور خارجه من نزد سرکنسول ایران در استانبول رفتم و با او صحبت کردم. همانجا 108 هزار یورو به صورت نقد پرداخت کردم و در ادامه سرکنسول ایران با بیات و معاونش در ایتالیا تماس گرفت. قبل از این تماس هم وزیر مجددا با عراقچی و عراقچی نیز با سفارت ایران در ایتالیا تماس گرفت و فرایند ماجرا را به وی شرح داد. البته استراماچونی در این چند روز 2 جلسه با سفیر ایران در ایتالیا برگزار نموده بود و مقرر شد که سرمربی استقلال در این کشور حساب جدیدی باز کند و ما پول را از ترکیه به سفارت ایران در ایتالیا واریز کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: بعد از این نشست ها استراماچونی به سفیر و سرکنسول ایران در ایتالیا گفت که وی از باشگاه 160 هزار یورو طلبکار است نه 100 هزار یورو، به همین دلیل با وزیر ورزش و اعضای هیات مدیره صحبت کردم و چون تیم به این مربی احتیاج دارد در نهایت مقرر شد آن 50 هزار یوروی باقیمانده را هم به حساب وی واریز کنیم. با وجود اینکه باشگاه از نظر نقدینگی دچار مشکل بود ولی این رقم را از حساب شخصی ام به حساب سفارت ایران در ایتالیا واریز کردم.

خلیل زاده شرح داد: امیر سلطانی با وکیل استراماچونی که در قطر حضور دارد مذاکرات متعددی انجام داده است. خواسته اول استراماچونی که 160 هزار یورو بوده پرداخت شده و کسر قرارداد وی از 2 سال به یک سال نیز مورد موافقت قرار گرفته است. باشگاه استقلال این آمادگی را دارد که قراردادی جدید بنویسد اگر چه فسخ قرارداد قبلی به صورت یک طرفه هنوز مورد تائید ما نیست.

وی تاکید نمود: در حال حاضر سلطانی در رم حضور دارد و قرار است با این مربی جلسه ای داشته باشد. نهایتا فکر می کنم این مربی روز دوشنبه در صورتی که اعتماد صد در صد و یقین پیدا کند که پول به حسابش نشسته است به ایران سفر خواهد نمود. امروز هم صالح مصطفوی روی نیمکت می نشیند. از وزیر ورزش هم تشکر ویژه می کنم که در این 3 روز هر 15 دقیقه یکبار پیگیر این موضوع بود. بیات در سفارت ایتالیا و هموطنان دیگر هم در این راه برای ما خیلی زحمت کشیدند. اینکه همه می گویند چرا اتفاقی نیفتاده دلیل دارد و امیدوارم همه بدانند تحریم چیست و چقدر کار کشور ما را دچار مشکل نموده است.

سرپرست باشگاه استقلال افزود: امیدوارم انتها تا روز دوشنبه استراماچونی در تهران باشد و راهنمایی تیم را ادامه بدهد.متاسفانه یکسری افراد در کوشش هستند استقلال را به حاشیه ببرند ولی من این اجازه را به آنها نمی دهم. تا ساعتی که سرپرست باشگاه هستم امور تیم را پیگیری می کنم و شب گذشته هم با کاپیتان تیم صحبت کردم. امیدوار هستم با کوشش های اجرا شده استقلال امروز برنده بازی باشد تا به امید خدا سرمربی تیم از بعد از این بازی مجددا به کار خود ادامه بدهد.

خلیل زاده در مورد اینکه گفته می گردد استراماچونی ارتباط خوبی با وی ندارد بیان کرد: اصلا قرار نیست هیات مدیره به روابط با سرمربی تیم ورود کند. شان هیات مدیره نباید این باشد. تا الان هم اگر کاری اجرا شده توسط مدیرعامل قبلی انجام می شد و ما ورودی به کارهای سرمربی نداشتیم.

منبع: عصر ایران

به "سرپرست استقلال: استراماچونی می خواهد از واریز پولش مطمئن گردد، او دوشنبه می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست استقلال: استراماچونی می خواهد از واریز پولش مطمئن گردد، او دوشنبه می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید