شروع به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان نوروز همراه شما ، پیکاپ های T8 تجهیز شده در طرح امداد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، در طرح امدادی شرکت کرمان موتور، 99 پایگاه امداد در سراسر کشور به مدت 21 روز (از 24 اسفند تا 15 فروردین) فعال خواهند بود. این پایگاه ها به صورت شبانه روزی به وسیله شماره تماس 02142724 و یا اپلیکیشن امداد کرمان موتور قابل دسترسی هستند.

شروع به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان نوروز همراه شما ، پیکاپ های T8 تجهیز شده در طرح امداد

شرکت کرمان موتور از شروع طرح امداد نوروزی این شرکت با عنوان نوروز همراه شما با حضور پیکاپ های T8 تجهیز شده اطلاع داد.

به گزارش روابط عمومی کرمان موتور خدمات امدادی این شرکت در نوروز 1402 شامل ارائه خدمات تعمیراتی، خدمات جابجایی و یاری به رانندگان در صورت بروز حادثه در جاده ها خواهد بود.

در طرح امدادی شرکت کرمان موتور، 99 پایگاه امداد در سراسر کشور به مدت 21 روز (از 24 اسفند تا 15 فروردین) فعال خواهند بود. این پایگاه ها به صورت شبانه روزی به وسیله شماره تماس 02142724 و یا اپلیکیشن امداد کرمان موتور قابل دسترسی هستند.

بعلاوه، در این طرح، 74 نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت در تمامی نقاط کشور در اختیار مشتریان هستند و در بازه زمانی 29 اسفند تا 13 فروردین از ساعت 8 تا 17 خدمات خود را ارائه می دهند. ساعات خدمات رسانی نمایندگان در طرح نوروزی در موارد ویژه قابل افزایش خواهد بود. در طرح امداد نوروزی کرمان موتور، ناوگان پیکاپ های امدادی KMC T8 تجهیز شده برای خدمت رسانی به مشتریان در دسترس خواهند بود.بعلاوه برای پاسخ به سوالات امور مشتریان شرکت کرمان موتور همه روزه در بازه زمانی 8 تا 14 جوابگوی می باشد.

خاطرنشان می گردد: شرکت کرمان موتور همیشه بهبود کیفیت و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود را در دستور کار خود قرار داده است. و با اجرای طرح نوروز همراه شما، این شرکت نشان داده است که علاوه بر ارائه خودروهای با کیفیت، به خدمات پس از فروش نیز اهمیت ویژه ای می دهد.

منبع: عصر ایران

به "شروع به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان نوروز همراه شما ، پیکاپ های T8 تجهیز شده در طرح امداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار طرح امداد نوروزی کرمان موتور با عنوان نوروز همراه شما ، پیکاپ های T8 تجهیز شده در طرح امداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید