مسئله ای در تامین سوخت برای گردشگران در کیش نداریم

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، مسئله ای در تامین سوخت برای گردشگران در کیش نداریم.

مسئله ای در تامین سوخت برای گردشگران در کیش نداریم

حسن سالاری با بیان اینکه میزان میانه مصرف روزانه بنزین در جزیره کیش 100 هزار لیتر است، اظهار کرد: این میزان در ایام نوروز تا روزانه 170 هزار لیتر افزایش پیدا می نماید.

وی با تاکید بر تکمیل ظرفیت ذخیره سازی مخازن انبار نفت و برنامه ریزی حمل و تامین مستمر سوخت متناسب با افزایش مصرف احتمالی در کیش افزود: براساس هماهنگی با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، تعداد کارت سوخت اضافی برای تامین سوخت ساکنان و گردشگرانی که در استفاده از کارت سوخت شخصی مسئله ای دارند، در اختیار جایگاه های سوخت جزیره قرار می گیرد.

ادامه داد: افزایش تعداد جایگاه های سوخت جزیره کیش فقط مختص ایام نوروز است و پس از آن شرایط توزیع سوخت به شرایط قبل تغییر پیدا می نماید.

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه کیش از مردم خواست تا در سفرهای روزانه و مسافرت های نوروزی از کارت های شخصی خود استفاده نمایند.

وی در رابطه با غیر فعال بودن بعضی از نازل های سوخت رسانی جایگاه ها گفت: نوسازی نازل های جایگاه های سوخت به یک مشکل تبدیل شده است. البته کیش شرایط بهتری دارد و از 32 نازل موجود در کل جایگاه ها سوخت جزیره فقط چهار نازل غیر فعال است.

در ستاد اطلاع رسانی سفرهای نوروزی 1403 کیش به مسافرانی که با خودرو به جزیره سفر می نمایند، توصیه شد تا با باک پر سوخت به جزیره وارد شوند.

منبع: همگردی

به "مسئله ای در تامین سوخت برای گردشگران در کیش نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئله ای در تامین سوخت برای گردشگران در کیش نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید