کولاکوویچ: فردا بلیط توکیو را می گیریم

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سرمربی تیم ملی والیبال با بیان اینکه دیدار ایران و کره دراماتیک بود، گفت: کره در دفاع عالی بود و نمایش فوق العاده ای برابر ایران داشت.

کولاکوویچ: فردا بلیط توکیو را می گیریم

به گزارش خبرنگاران، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی ایران برابر کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی مسابقات انتخابی المپیک افزود: این بازی پراسترسی برای ایران و کره بود. از ابتدای مسابقه، استرس بر بازی حاکم شد و سرویس و دفاع کره هم عالی بود. بعد از ست اول، ایران خیلی بهتر بازی کرد و در پایان، خیلی بازی هیجان انگیزی داشتیم. برای هر دو تیم، پیروزی در این مسابقه خیلی مهم بود و کره، نمایش فوق العاده ای داشت و خیلی خوشحالم چون حالا تیم ایران، در فینال انتخابی المپیک است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره عملکرد سعید معروف در بازی مقابل کره جنوبی، گفت: معروف همان طور که خودش هم گفت، از ابتدای مسابقه کمی مشکل داشت و با درد بازی می کرد. با وجود این مشکل، تمام تلاش خود را کرد تا خیلی خوب بازی کند و حمایت خیلی خوبی هم از بازیکنان جوان تیم کرد تا کل بازیکنان، در تمام مدت زمان مسابقه، روی بازی تمرکز لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: معروف بازیکن بسیار مهم و بزرگی برای والیبال ایران است؛ هما ن گونه که سایر بازیکنان هم مهم هستند، اما سعید تجربه خوب و طولانی مدت دارد و چون در پست پاسور بازی می کند، بازیکن مهم و خیلی ارزشمندی است.

کولاکوویچ درباره دیدار فینال و این که دوست دارد با چه تیمی در دیدار نهایی بازی کند، گفت: فرقی نمی کند که با چه تیمی بازی کنیم. مهم فقط این است که با موفقیت این مسابقات را به پایان برسانیم.

وی تاکید کرد: فردا یک روز تازه و شانس فوق العاده برای کسب سهمیه است. این شانس را فردا داریم که در یک مسابقه حساس بلیت توکیو را برای والیبال ایران، نهایی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کولاکوویچ: فردا بلیط توکیو را می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: فردا بلیط توکیو را می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید