سرمربی کره جنوبی: طلسم پیروز نشدن مقابل ایران برای گذشته است

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، پائولو بنتو در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ملی کشورمان گفت: تیم ایران تیم بسیار قدرتمندی است . بازیکنان این تیم با قدرت فیزیکی بالایی هستند و تیم سازماندهی خوبی دارد. ما این تیم را به خوبی آنالیز کردیم و تمرینات خودمان را بر این اساس چیدیم تا با آن تاکتیک مقابل ایران بازی کنیم.

سرمربی کره جنوبی: طلسم پیروز نشدن مقابل ایران برای گذشته است

او در خصوص اهمیت 3 امتیاز این مسابقه گفت: هر بازی برای ما 3 امتیاز است و همه بازی ها اهمیت دارند. ما باید به صورت تیمی عملکرد خوبی داشته باشیم. بازیکنان خوبی داریم که باید بتوانیم سازماندهی خوبی در ترکیب داشته باشیم. ما در تلاش هستیم با این سازماندهی خوبی و حضور بازیکنان با تجربه و خوبمان بتوانیم به این 3 امتیاز دست پیدا کنیم.

بنتو در خصوص اینکه شرایط تیم گفت: ما تلاش کردیم بهترین شرایط را برای تیم مهیا کنیم.شرایط همه بازیکنان خوب است و باید ببینیم کدام 11 بازیکن می توانند در بازی فردا حضور پیدا کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در پاسخ به این سوال که ایران در دیدار مقابل کره جنوبی آمار بهتری به ثبت رسانده و تیم ملی کره جنوبی هیچ گاه نتوانسته در ورزشگاه آزادی به پیروزی دست پیدا کند، گفت: مسابقات این گروه به شکلی است که هر بازی اهمیت خاص خودش را دارد. تیم ملی ایران نمایش متفاوتی دارد و تیم قدرتمندی است ولی سعی داریم با روش خاص خود بازی کنیم و روش ما این است که بهترین نمایش و عملکردمان را به اجرا گذاریم. با احترام به حریف ما با استایل و روش خود در بازی وارد خواهیم شد و سعی داریم این نمایش را به بهترین شکل ارائه دهیم.

وی در خصوص اینکه تیم ملی ایران اکنون اعتماد به نفس خوبی دارد و شاید بهترین نسل فوتبال این کشور در این تیم حضور دارد، گفت: همانطور که گفتم، تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنانی عالی دارد. سازماندهی این تیم بسیار خوب است و این تیم با روش خوبی بازی می کند. ایران بازیکنان با تجربه و خوبی دارد ولی ما هم بازیکنان با تجربه داریم. فکر می کنم با حضور بازیکنان بزرگ و با تجربه در این 2 تیم، بازی خوبی برگزار شود. برای ما چالش بزرگی است که مقابل ایران قرار است بازی کنیم.

بنتو در خصوص اینکه طلسم عدم پیروزی کره جنوبی مقابل ایران در این سال ها چقدر ممکن است روی بازیکنان کره تاثیر بگذارد، گفت: این اتفاقات در گذشته بوده و ما نمی توانیم آن را تغییر دهیم. ما روی این بازی آنالیز کردیم و می خواهیم روش بازی خودمان را ارائه دهیم. بازی فردا مهم است و بازی های قبل دیگر اهمیت ندارد. می دانیم بازی فردا سخت و متفاوت خواهد بود و ایران هم از این موضوع با خبر است. ایران هم می داند که آن بازی ها مربوط به گذشته است.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی در خصوص اینکه عدم حضور تماشاگران در بازی فردا چه تاثیری می تواند روی بازی بگذارد، گفت: قطعا این موضوع خیلی تاثیرگذار است و اصلا خوب نیست. فوتبال بازی است که با حضور تماشاگرانش معنا دارد. ما همه روزهای سختی را در کرونا سپری کردیم و من شخصاً دوست داشتم تجربه بازی در ورزشگاه ها با حضور تماشاگران را تجربه کنم. دوست داشتم چه در آزادی و چه در ورزشگاه های دیگر با حضور تماشاگران بازی کنم. به هر حال این موضوع پیش آمده و باید ما خودمان را با شرایط موجود وفق دهیم. باید به قوانین احترام بگذاریم و تلاش می کنیم بهترین نمایشمان را به ثبت رسانیم.

منبع: فرارو

به "سرمربی کره جنوبی: طلسم پیروز نشدن مقابل ایران برای گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی کره جنوبی: طلسم پیروز نشدن مقابل ایران برای گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید