وام 7میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، خبرنگاران : بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین اقتصادی زنجیره فراوری، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.

وام 7میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران

به گزارش وبلاگ خنده و شادی از بانک مرکزی، این بانک در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بعلاوه بهبود فرایند تامین مالی زنجیره فراوری، نسبت به ابلاغ شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره فراوری به پنج بانک ملی ایران، ملت، صادرات ایران، تجارت و رفاه کارگران با سهمیه هر بانک حداقل دویست هزار فقره کارت و سقف فردی هر متقاضی هفتاد میلیون ریال اقدام نموده است.

براساس این شیوه نامه همه اشخاص حقیقی از جمله دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خود را نفروخته اند و بعلاوه کلیه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می نمایند، امکان استفاده از این کارت ها را دارند.

سقف فردی اعتبار قابل اعطا به مشتری در این طرح حداکثر مبلغ 70 میلیون ریال است.

مهلت بازپرداخت اعتبار اعطایی به تشخیص موسسه اعتباری حداکثر 18 ماه است.

بانک مرکزی اعلام نموده است که در راستای اجرای تصمیمات جلسه دویست و بیست و یکم ستاد هماهنگی مالی دولت در هفتم اردیبهشت ماه 1400 و نامه معاون مالی رئیس جمهوری در مورد اعطای کارت رفاهی و تأمین مالی زنجیره فراوری، بانک های عامل بر اساس شیوه نامه مشخص شده، نسبت به اجرای این طرح اقدام نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "وام 7میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام 7میلیون تومانی به دارندگان سهام عدالت و یارانه بگیران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید