فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیات مدیره پست بانک ایران معرفی شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، معاون پیشین فناوری اطلاعات پست بانک ایران به عنوان عضو هیات مدیره جدید این بانک منصوب و طی مراسمی معرفی گشت.

فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیات مدیره پست بانک ایران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ خنده و شادی به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل این بانک ضمن تبریک به وی اظهار داشت: عملکرد بانک طی شش ماهه سال جاری مناسب بوده که این مهم جز انسجام، همدلی و تلاش مجموعه مدیران و کارکنان و کارگزاران بانک میسر نمی شد.

وی با تأکید بر همگرایی و تلاش بیشتر برای بهبود شرایط امور همراه با برنامه ریزی برای تحقق اهداف بانک شرح داد: مهندس بهمنی از مدیران عملگرا، منضبط و پیگیر خانواده پست بانک ایران است و قطعاً فرایند انتخاب مدیران ارشد از این خانواده پرتلاش امید خواهد یافت.

شیری اضافه نمود: اجرای حاکمیت شرکتی مدتی است که در پست بانک ایران آغاز شده و مباحث اجرایی و عملیاتی آن نیز به نحو مطلوب درحال انجام است. وی در ادامه به فرایند اصلاح اساسنامه پست بانک ایران اشاره کرد و گفت: به زودی این مهم نهایی شده و برای تصویب به هیأت وزیران ارائه می شود و خوشبختانه فرایند اخذ مجوز باجه های بانکی و توسعه خدمات در آنها درحال انجام است که امیدواریم همه این اقدامات منجر به ارتقاء جایگاه بانک و آینده بهتر آن شود.

همچنین مهندس الیاسی و دکتر کشاورزیان دیگر اعضای هیأت مدیره به همراه معاونین مدیرعامل و مدیران امور ضمن تبریک به بهمنی از حسن انتصاب وی استقبال کردند.

بهمنی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره تأکید کرد: تمام تلاش خود را بکار خواهم بست تا در کنار همه بتوانیم بانک را بیش از پیش به موفقیت و سربلندی برسانیم.

گفتنی است، بهمنی از نیروی های متخصص، فنی و جوان پست بانک ایران و دارای بیش از 22 سال سابقه خدمت و مسئولیت در حوزه های فناوری اطلاعات این بانک است و پیش از این به عنوان معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل پست بانک ایران مشغول بوده و پیاده سازی Core banking و نرم افزارهای جامع بانکی تمنوس، فراز، سیمیا و بنکو در پست بانک ایران از مهمترین پروژه های فناوری اطلاعات است که وی در استقرار و راه اندازی آنها نقش محوری داشته است.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیات مدیره پست بانک ایران معرفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد بهمنی به عنوان عضو جدید هیات مدیره پست بانک ایران معرفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید