ردپای نعمت زاده پدر در پرونده دختر ، دختر شبنم چه نقشی در تخلفات او داشت؟

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، در جریان رسیدگی دادگاه شبنم نعمت زاده، ردپای پدر وی و دخترش توسط متهم ردیف دوم به این پرونده باز شد.

ردپای نعمت زاده پدر در پرونده دختر ، دختر شبنم چه نقشی در تخلفات او داشت؟

وبلاگ خنده و شادی نوشت: در جریان برگزاری جلسات دادگاه شبنم نعمت زاده که همچنان ادامه دارد و ختم رسیدگی به اتهامات او اعلام نشده است، رد پای افراد مختلف در پرونده دیده شد، افرادی از قبیل دختر خوانده شبنم و پدر او.

در جلسه سوم دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان، احمدرضا لشکری پور از فرد جدیدی به نام آقای فرجی نام برد و او را مسئول حسابرسی به انبارها معرفی کرد. بر اساس اظهارات متهم لشکری پور پدر شبنم نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، فرجی را به عنوان حسابرس برای شرکت ورشکسته انتخاب نموده بود.

  • فرجی از سوی چه شخصی و برای چه کاری وارد شرکت شد؟

به گفته احمدرضا لشکری پور از ابتدای دی ماه 96 فرجی به عنوان قائم مقام از سوی آقای نعمت زاده وارد شرکت شد و عمده وظیفه او پیدا کردن اختلاف شرکت با رسا فارمین بود؛ فرجی همان کسی است که توسط آقای نعمت زاده به عنوان حسابرس و مشاور اقتصادی وارد شرکت شد.

به گفته نماینده دادستان، فرجی به قصد درست کردن به هم ریختگی های شرکت و فروش های نامتعارف متعدد وارد شرکت شده است.

خانم شبنم نعمت زاده در اظهارات خود بیان نمود: از آبان 96 به دلیل کمبود بودجه حتی توان پرداخت حقوق پرسنل را هم نداشتیم، به همین دلیل از پدرم و در مواردی هم از آقای فرجی یاری خواستم تا در حسابرسی های شرکت به ما یاری نمایند.

البته طبق ادعای متهم لشکری پور، ورود آقای فرجی به شرکت با مخالفت شدید وی به عنوان شریک خانم نعمت زاده همراه بود و لشکری پور اظهار نموده که اصلا آقای فرجی را نمی شناخته و کاری با او نداشته است.

  • امضای قائم مقام فروش شرکت زیر پای نامه ها

با ورود فرجی به شرکت، وی نامه ای به تمام مدیران زد و درخواست می کرد که لیست انبارها ارائه گردد تا مجموعه انبارها با قیمتی خوب به فروش برسند، اما پس از انجام این کار معین نمی گردد که پول ها به کجا رفته است.

بنا به اظهارات لشکری پور، فرجی به مدیران شهرهای ارومیه، گرگان، رشت، شهرکرد و یزد هم درباره فروش محصولات نامه زده است و امضای او به عنوان قائم مقام فروش در تمام نامه ها وجود دارد.

لشکری پور درباره امضای فرجی بیان نمود: در 26 اسفند سال 96 خانم نعمت زاده از طرف من نامه ها را امضا کرد که البته علت انجام این کار آن بود که نامه ها همگی دارای مشکل دارویی بودند و نعمت زاده با انجام این کار می خواست مسائل را گردن من بیندازد.

وی با بیان اینکه من با حضور آقای فرجی در شرکت مخالف بودم و وی را نمی شناختم، گفت: اواخر سال 96 وکیل خانم نعمت زاده با من تماس گرفت و تقاضای جلسه ای سه نفره کرد و در آن جلسه که در رستوران نایب واقع در خیابان ولیعصر(عج) برگزار گردید، از من درخواست شد که به شرکت بازگردم و کارها را به دست گیرم تا آن ها هم از پدر خانم نعمت زاده تقاضا نمایند که عذر فرجی را بخواهد، اما باید به این نکته توجه کرد که اگر من با فرجی مشکل داشتم، چرا آن ها این حرف را به من زدند؟

نقش پدر خانم نعمت زاده در این پرونده با دعوت از آقای فرجی نمایان شد و البته جز آقای نعمت زاده، نام افراد دیگری هم از خانواده خانم شبنم نعمت زاده در شرکت توسعه دارویی وجود دارد.

  • نقش دختر شبنم نعمت زاده در پرونده دارویی چیست؟

جز شبنم نعمت زاده، دختر او هم در شرکت نقش و بنا به اظهارات لشکری پور او به عنوان مدیر یکی از شرکت های دارویی حق امضا داشته است.

لشکری پور توضیح داد: در سال 96 خانم نعمت زاده گفت شرکتی به نام رساپخش داریم که می خواهیم آن را فعال کنیم و شرکت رسا را در آن ادغام کنیم و گفتند، چون این شرکت باید مثل شرکت توسعه باشد، سهامداران آن هم باید مثل هم باشند. سهامداران این شرکت من، خانم نعمت زاده، آقای مرزبند و مریم محبعلی دختر خانم نعمت زاده بودند. بعد از اینکه حساب های شرکت توسعه مسدود شد، شرکت رساپخش آمد و تمام امضاها را نیز خود خانم نعمت زاده انجام می داد و حتی به جای مریم محبعلی امضا می کرد. خانم نعمت زاده امضا را از طرف خانم محبعلی نمی زد، بلکه به جای مریم محبعلی امضا می کرد، البته امضای دختر خانم نعمت زاده بیشتر صوری بود و خود این متهم در جریان تمام امور قرار داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "ردپای نعمت زاده پدر در پرونده دختر ، دختر شبنم چه نقشی در تخلفات او داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای نعمت زاده پدر در پرونده دختر ، دختر شبنم چه نقشی در تخلفات او داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید