خلیفه: مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیا هستم، پاسخ اعتماد به جوانان همیشه مثبت است

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیاست و اعتقاد دارد در این دوره نیز تکواندوی ایران بهره لازم را از برگزاری این رقابت ها برده است.

خلیفه: مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیا هستم، پاسخ اعتماد به جوانان همیشه مثبت است

سیدنعمت خلیفه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خنده و شادی، درباره دهمین دوره مسابقات تکواندوی جام باشگاه های آسیا گفت: در ابتدا از فدراسیون تکواندو بابت برگزاری و سوبسید برگزاری این 10 دوره تشکر می کنم. امیدوارم رونق جام باشگاه های آسیا بیشتر از پیش شود. در این دوره نیز رقابت نزدیکی بین تیم های ایرانی بود و تا ثانیه آخر مشخص نبود کدام تیم قهرمان و کدام تیم ها نایب قهرمان و سوم خواهند شد.

وی با اشاره به نایب قهرمانی تیم دانشگاه آزاد گفت: تیم ما بسیار جوان و میانگین سنی بازیکنان مان 19 سال است. خوشحالم همیشه با تیم های جوان در مسابقات حضور داشتم و در این دوره نیز لطف خدا شامل حال ما شد و با تیمی جوان توانستیم عنوان سومی را با اختلاف بسیار اندک به دست بیاوریم. شش دوره قهرمانی و سه دوره نایب قهرمانی باشگاه های آسیا، به یک مدال برنز و عنوان سومی نیاز داشت. خدا را شاکرم و از تک تک بازیکنانم، اعضای کادر فنی، استاد ایمانزاده و مسئولان دانشگاه آزاد به خاطر فرصتی که به ما دادند، تشکر می کنم.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در مورد حضور چهره های نو در مسابقات جام باشگاه های آسیا یادآور شد: جوانان خوبی در مسابقات حضور داشتند و شگفتی ساز شدند. این نشان می دهد پتانسیل تکواندوی ایران بالاست و با یک میزان توجه و نگاه ویژه به جوانان می توانیم در آینده حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشیم. همیشه اثبات شده است که پاسخ اعتماد به جوانان مثبت است و امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود که جوانان عرض اندام کنند و آینده تکواندوی کشورمان باشند.

خلیفه در پاسخ به این سؤال که بهتر نیست با توجه به عدم استقبال کشورها از جام باشگاه های آسیا، هزینه این مسابقات صرف توجه به زیرساخت ها شود؟، شرح داد: نیاز است که ما پویا باشیم. مخالف عدم برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا هستم، چرا که اگر این مسابقات نباشد عملاً انگیزه از تیم های حاضر در لیگ گرفته خواهد شد. باید یک جایی ماحصل کار تیم های لیگ در باشگاه های آسیا حضور داشته باشد و به نظرم در این دوره نیز اتفاقات خوبی رقم خورد و بهره برداری لازم را داشتیم.

وی گفت: البته در کنار نقاط قوت، ضعف هایی نیز وجود دارد و باید تلاش کنیم نقاط ضعف را پوشش بدهیم. باید بپذیریم در قاره ای حضور داریم که کشورها کمتر از حضور در مسابقات استقبال می کنند. در حالی که جام باشگاه های اروپا به دلیل نزدیکی کشورها با استقبال بسیار خوبی روبرو می شود. از طرفی باید در ساختار جام باشگاه های آسیا نوآوری صورت بگیرد و مسابقات نوجوانان و جوانان نیز اضافه شود تا استقبال کشورهای آسیایی بیشتر شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیفه: مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیا هستم، پاسخ اعتماد به جوانان همیشه مثبت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیفه: مخالف عدم برگزاری جام باشگاه های آسیا هستم، پاسخ اعتماد به جوانان همیشه مثبت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید