خرید بلیط از سایت های خارجی

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، هنگامی که تصمیم به سفر خارجی می گیرید، یکی از اصلی ترین مسائل تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد.

خرید بلیط از سایت های خارجی

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، بنابر اعلام بیست پیمنت، مخصوصاً در ایام تعطیل که تعداد مسافرت ها زیاد می گردد و تهیه بلیط هواپیما خارجی و رزرو هتل خارجی با مشکل روبرو می گردد. بماند که قیمت ها هم به صورت فضایی می گردد!

روش های متعددی برای تهیه بلیط و رزرو هتل خارجی وجود دارد. شما می توانید به آژانس های مسافرتی مراجعه نموده یا به وسیله سایت های اینترنتی مختلف، بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. حتی می توانید در لحظه آخر و پای پرواز نسبت به خرید بلیط اقدام کنید، البته ریسک این نوع خرید بسیار زیاد است و ممکن است پیروز به خرید نشوید. برای داشتن سفری لذت بخش، با استفاده از خدمات 20 پیمنت می توانید خودتان به طور مستقیم و به وسیله سایت هایی مثل: Cheapoair.com ،Flypgs.com ،easyjet.com Alitalia.com و سایر سایت ها اقدام به خرید بلیط از سایت های خارجی کنید و همچنین نسبت به رزرو هتل خارجی به وسیله سایت های مثل: Hotels.com ,Booking.com ,Expedia.com و سایر سایت های خارجی بدون واسطه و با قیمت معین خرید نمایید.

مزیت خرید بلیط از سایت های خارجی:

1. خرید بلیط با کمترین قیمت

2. استفاده از تخفیفات متنوع

3. حذف واسطه هایی که پورسانت های بالایی دریافت می نمایند.

4. گزینه های متفاوت و گسترده تر برای تصمیم گیری.

5. مدت زمان بیشتر برای جستجو و آنالیز گزینه ها.

6. انتخاب و خرید بلیط پرواز برای بازه زمانی بلندمدت تر (مثلاً، شما می توانید برای 5 ماه بعد بلیط خریده و برای مسافرتتان برنامه ریزی کنید).

7. انتخاب شرکت های مختلف هواپیمایی، زمان پرواز، کلاس پرواز و هزینه بلیط.

معرفی بعضی خطوط هواپیمایی خارجی ارزان قیمت:

· Pegasus - خطوط هواپیمایی ارزان قیمت به اروپا (دارای پرواز به ایران)

· Buta Airways - خطوط هواپیمایی ارزان قیمت به آذربایجان، کشورهای مشترک المنافع و اروپا (دارای پرواز به ایران)

· AirAsia - خطوط هواپیمایی ارزان قیمت در جنوب شرقی آسیا مانند مالزی، تایلند، اندونزی و … (دارای پرواز به ایران)

· Air Arabia و flydubai- خطوط هواپیمایی ارزان قیمت به امارات، کشورهای آفریقایی و خاورمیانه (دارای پرواز به ایران)

· Norwegian و easyJet پروازهای ارزان قیمت داخلی اروپا.

نحوه سفارش خرید بلیط از سایت های خارجی:

شما می توانید پس از جستجو و آنالیز کامل خرید بلیط پرواز خارجی و رزرو هتل خارجی خود را به تیم پرداخت ارزی 20 پیمنت بسپارید، کارشناسان ما این کار را در اسرع وقت انجام می دهند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره های دفتر که داخل سایت www.20payment.com درج شده است تماس حاصل نمائید.

درصورتی که آشنایی کافی با سایت های خارجی دارید می توانید با خرید مستر کارت هدیه فیزیکی نسبت به خرید بلیط از سایت های خارجی و رزرو هتل خارجی مستقیما اقدام کنید.

در قسمت وبلاگ سایت بیست پیمنت آموزش تصویری رزرو هتل خارجی و آموزش خرید بلیط هواپیما از سایت های خارجی جهت آشنایی بیشتر شما و خرید مستقیم و بدون واسطه درج شده است.

یک پرداخت ارزی خوب با بیست پیمنت

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خرید بلیط از سایت های خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید بلیط از سایت های خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید