جبیره: ریگی دستم را کشید، داور پنالتی مسلم را نگرفت، گزارشگر بازی دیگری را گزارش می کرد!

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، وینگر تیم فوتبال پیکان مدعی است در ملاقات این تیم مقابل استقلال، مسعود ریگی روی او مرتکب خطای پنالتی شده است.

جبیره: ریگی دستم را کشید، داور پنالتی مسلم را نگرفت، گزارشگر بازی دیگری را گزارش می کرد!

رضا جبیره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خنده و شادی، درباره تساوی تیمش برابر استقلال گفت: ما بررسی دقیقی از استقلال داشتیم و در طول هفته هم روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار نموده بودیم. ما در طول 90 دقیقه خواسته های کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کردیم و تساوی برابر استقلال در استادیوم آزادی نتیجه بدی نبود. آنها هم با توجه به حضور در کورس قهرمانی دنبال دریافت سه امتیاز بودند، ولی ما با یک نمایش قابل قبول از آنها امتیاز گرفتیم. فکر می کنم تساوی در این بازی نتیجه ای عادلانه بود.

وی در خصوص صحنه بحث برانگیز در دقیقه 27 و اینکه بعضی از کارشناسان داوری گفته اند یک پنالتی مسلم برای پیکان گرفته نشد، توضیح داد: من در آن صحنه یک و دو کردم و بعد از دادن پاس قصد فرار داشتم که توپ را بگیرم. در آن صحنه ریگی دستم را کشید، ولی متأسفانه داور پنالتی مسلم روی مرا نگرفت. من حتی به آقای کرمانشاهی هم گفتم که روی من خطا شد، ولی ایشان گفت که توپ سمت دیگری بود. من هم گفتم که دور بودن توپ ربطی به این نداشت که داور پنالتی نگرفت. در آن صحنه خطا روی من کاملاً معین بود.

جبیره راجع به عملکرد تیمش تا اینجای فصل و قرار دریافت در رتبه نهم جدول خاطر نشان کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد و طبق تفکرات و ایده های کادر فنی جلو می رویم. تا الان هم نتایج خوبی گرفتیم و با توجه به کم بودن فاصله ها، با یک یا دو برد می توانیم به رده چهارم برسیم. امیدوارم در بازی های بعد عملکرد بهتری داشته باشیم.

وینگر تیم فوتبال پیکان با انتقاد از گزارش گزارشگر این مسابقه گفت: گزارشگر بازی یکطرفه و به سود استقلال گزارش می کرد. به عنوان مثال بازیکن حریف تکل می زد و توپ به بیرون می رفت و گزارشگر می گفت چه تکل زیبایی! این گزارشگر بازیکنان پیکان را نمی شناخت و در خصوص من هم گفته بود که توپ به پایش نخورده است، در حالی که 40 بار توپ به پای من خورده بود! فکر می کنم گزارشگر بازی دیگری را گزارش می کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جبیره: ریگی دستم را کشید، داور پنالتی مسلم را نگرفت، گزارشگر بازی دیگری را گزارش می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبیره: ریگی دستم را کشید، داور پنالتی مسلم را نگرفت، گزارشگر بازی دیگری را گزارش می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید