جای خالی یزدانی و مرادمند در استقلال پر می گردد؟

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید آبی ها باید برنامه مشخصی برای پر کردن جای خالی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند داشته باشند.

جای خالی یزدانی و مرادمند در استقلال پر می گردد؟

رسول غنی زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با وبلاگ خنده و شادی، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان مرکز اظهار کرد: استقلال سال جاری فرایند خوبی داشت و با نتیجه های خود در صدر جدول نهاده شد. به نظر من این تیم اگر می خواهد قهرمان گردد، باید با گل های بیشتری حریفان خود را شکست دهد.

او ادامه داد: بازی استقلال و نساجی موید این ماجرا است که باید عملکرد بهتری داشته باشد. استقلال از مهره های خود به خوبی در این فصل استفاده نموده است. یامگا در این مدت عملکرد فوق العاده ای داشته است.مجیدی در این فصل توانست مدیریت خوبی روی حاشیه و مسائل تیم داشته باشد و امیدوارم در آینده تجربه بیشتری کسب کند.

غنی زاده درباره نقاط ضعف و قوت استقلال اعلام نمود: نقطه قوت استقلال این است که می تواند بازی های خود را با پیروزی پشت سر می گذارد. به نظر من این تیم باید روی خط حمله برنامه های بیشتری داشته باشد تا نتایج این تیم با اختلاف بیشتری با پیروزی رقم بخورد. مهدی مهدی پور توانسته است در خط هافبک عملکرد خوبی داشته باشد و در کنار یامگا به عنوان نقاط قوت استقلالی ها به شمار می آید. ارسلان مطهری هم تا اینجای کار حرفه ای عمل نموده است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره حواشی ای که برای وریا غفوری به وجود آمد، تاکید نمود: وریا غفوری یک بازیکن متعصب است و این مسائل در تمرینات پیش می آید. خدا را شکر این حواشی در تیم حل شد و به نظر من باید چنین حواشی ای مدیریت گردد. غفوری نشان داده است که به نظر فوتبال و اخلاقی عملکرد مطلوبی داشته است و بازهم می تواند سال ها به استقلال یاری کند. بازگشت این بازیکن خیلی خوب شد و دوباره انسجام تیم حفظ شد. باید برای این بازیکنان ارزش زیادی قائل شد و باید احترام شان حفظ گردد.

او درباره حواشی مربوط به سربازی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی و در پاسخ به این سوال که مقصر این اتفاق چه کسی است؟ اعلام نمود: نبود یزدانی و مرادمند می توانند تاثیر قابل توجهی در تیم داشته باشند. سیاوش یزدانی بسیار باهوش عمل می کرد و نبود این بازیکن شاید برای تیم چالش هایی به وجود بیاورد. به نظر من خود فرد بهتر از هر کسی می داند چه وضعیتی دارد.

غنی زاده در ادامه اضافه کرد: شاید یک قول هایی از طرف باشگاه داده شده است و آن ها هم بیخیال ماجرا شدند. ای کاش زودتر این مساله حل می شد که این اتفاقات رقم نمی خورد تا این 2 بازیکن از جمع تیم جدا نشوند. با این وجود امیدوارم جای خالی 2 بازیکن پر گردد. روزبه چشمی تا اینجای کار به عنوان مدافع وسط در تیم حضور پیدا نموده است اما ما می دانیم پست تخصصی او جای دیگری است اما با این وجود امیدوارم همکاری های لازم برای پر شدن این 2 بازیکن سرباز صورت بگیرد.

او در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی استقلال امیدوار هستید؟ گفت: استقلال اگر با همین فرایند پیش برود و به گلزنی شان بیشتر اهمیت بدهد، می تواند عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر را به دست بیاورد. استقلالی ها این فصل انگیزه زیادی دارند و اگر همین فرایند ادامه دارباشد، فکر می کنم استقلال بتواند قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جای خالی یزدانی و مرادمند در استقلال پر می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جای خالی یزدانی و مرادمند در استقلال پر می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید