جانشین مهدی ترابی به موقع به پرسپولیس رسید

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سیامک نعمتی هافبک تاثیرگذار پرسپولیس که در اواخر نیم فصل برای عمل جراحی راهی قطر شده بود، اکنون بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت شرایط حضور در تمرینات گروهی و رقابت برای حضور در ترکیب را به دست آورده است.

جانشین مهدی ترابی به موقع به پرسپولیس رسید

نعمتی که در فصول اخیر یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس محسوب شده و توانسته در پست های مختلف چه در وینگر راست، مدافع راست و حتی مهاجم برای سرخپوشان به میدان برود، اکنون با دستیابی به آمادگی مدنظر کادرفنی، در رقابت برای بازگشت به ترکیب اصلی واقع شده است. او البته برای بازی با پیکان به عنوان تیم سابق خود شانس زیادی برای همراهی این تیم در ترکیب اصلی خواهد داشت؛ جایی که این تیم به علت محرومیت مهدی ترابی این هافبک گلساز را در اختیار نخواهد داشت و باید دید یحیی گل محمدی از نعمتی به عنوان جانشین وی استفاده خواهد نمود یا خیر.

نعمتی که با درخشش در پیکان توانسته بود نظر پرسپولیس را به خود جلب کند و به عضویت سرخپوشان در بیاید، اکنون باید دید در صورت حضور در ترکیب پرسپولیس مقابل پیکان چه نمایشی در بازگشت از خود به جا خواهد گذاشت.

هافبک پرسپولیس البته به روز های انتهای قرارداد خود رسیده و یکی از بازیکنانی است که مدیریت و کادرفنی احتمالا در پی تداوم همکاری با وی در فاصله کوتاه به جامانده تا انتها فصل خواهند بود.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "جانشین مهدی ترابی به موقع به پرسپولیس رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین مهدی ترابی به موقع به پرسپولیس رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید