پرسپولیس شخصیت برنده دارد، فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع شود

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، وحید امیری در مصاحبه با سایت باشگاه پرسپولیس در خصوص حضورش در تمرینات تیمی پس از بازگشت از اردوی تیم ملی گفت: بعد از یک فصل طولانی خوشبختانه توانستیم با موفقیت و رضایت هواداران فصل را به خاتمه برسانیم. خوشحالم که با وجود همه سختی ها توانستیم با موفقیت کار را انجام دهیم. هرچند که کار همیشه برای پرسپولیس سخت است. با این همه ما مجبور بودیم که خیلی زود خودمان را به شرایط آرمانی برسانیم چرا که لیگ برتر به زودی آغاز می شود و به همین دلیل استراحت زیادی نکردیم.

پرسپولیس شخصیت برنده دارد، فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع شود

وی ادامه داد: شرایط مثل دوران قبل از شیوع ویروس کرونا است. آن زمان هم ما خیلی سخت تمرین می کردیم و حالا هم چنین شرایطی داریم. از طرف دیگر باید وارد مسابقات لیگ برتر شده و برای فینال لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم. در این چند روز که تمرینات شروع شده زیر نظر کادر فنی و همراه با بازیکنان عزم خود را جزم کرده ایم تا کارها را به خوبی پیش ببریم. امیدوارم بتوانیم با شروع لیگ نتایج مورد انتظار هواداران را بگیریم و خوشحالی آنها را در فصل جدید رقم بزنیم.

هافبک پرسپولیس در خصوص تعویق چند روزه لیگ برتر گفت: به هر حال پرسپولیس آخرین تیم ایرانی بود که از لیگ قهرمانان آسیا برگشت و از طرفی ما بازیکنان زیادی در تیم ملی داشتیم اما به هر حال تصمیم گیرنده در این زمینه ستاد مقابله با کرونا و سازمان لیگ است. برای ما خیلی فرقی نمی کند که لیگ چه زمانی شروع شود بلکه وظیفه ما تلاش و تمرین مناسب است اما تصمیمات در این خصوص را مسئولان ارشد ورزشی می گیرند و این مسئله به ما ارتباطی پیدا نمی کند. امیدوارم هرچه سریع تر شرایط کشور و همه مردم دنیا به شرایط ایده آل برشود.

امیری در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل سایپا در هفته اول لیگ برتر شرح داد: طبیعی است که ما در همه بازی ها برای برد به زمین می رویم. خوشبختانه در این چند سال فرایند خوبی داشتیم به طوری که همه تیم ها با تلاش چندین برابری در مقابل ما حاضر می شوند چرا که می خواهند مقابل پرسپولیس قرار بگیرند و ما را شکست دهند. سایپا هم تیم جوان و خوبی است و همیشه حریف قدری برای ما بوده اما این مسئله باعث نمی شود که ضمن احترام به این تیم برای کسب سه امتیاز تلاش نکنیم. همه هدف ما این است که با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.

وی در خصوص شکست در بازی تدارکاتی مقابل مس رفسنجان اضافه نمود: بازی خیلی خوبی بود چراکه این بازی فشار جسمانی زیادی به تیم ما وارد کرد اما به هر حال بعد از یک فشار سنگین، کار خیلی سخت است که یک تیم دوباره به اوج برسد. هرچند که این صحبت های من کیفیت فنی مس رفسنجان را زیر سوال نمی برد. آنها تیم خیلی خوبی هستند و برخلاف ما که حدود یک هفته تا 10 روز است دور هم جمع شدیم آنها مدت زیادی است که در کنار هم تمرین می کنند.

امیری ادامه داد: با وجود اینکه ما در هر بازی برای بردن به زمین می رویم اما فلسفه بازی های تدارکاتی همین است که نقاط ضعف و قوت شناسایی شود و نتیجه خیلی مهم نیست. درست است که پرسپولیس حتی در بازی های محبت آمیز هم باید برنده شود اما چیزی که در بازی های تدارکاتی مهم است درک مسائل و تقویت نقاط ضعف است.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بعد از چهار قهرمانی متوالی حالا هواداران منتظر پنجمین عنوان قهرمانی متوالی هستند خاطر نشان کرد: بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند بسیار با کیفیت هستند و عملکرد خوب آنها را در لیگ قهرمانان آسیا همه دیدند. خوشبختانه پرسپولیس شخصیت بالا و برنده ای دارد که همیشه برای قهرمانی و بردن وارد مسابقات می شود. حس رجحان جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد و این مسئله کاملاً قابل حس است.

وی اضافه نمود: کار ما سخت اما تلاش می کنیم، همانطور که تا اینجا تلاش کردیم و توانستیم موفقیت های زیادی به دست بیاوریم. مطمئناً با همت و تلاش کادر فنی و بازیکنان و حمایت هایی که هواداران و مسئولان باشگاه انجام می دهند دوباره قادر خواهیم بود جایگاهی را به دست بیاوریم که هواداران منتظرش هستند. امیدوارم که فصل آینده یک فصل خوب فوتبالی برای ما و هواداران باشد و بتوانیم یک قهرمانی دیگر را به کارنامه پرسپولیس اضافه کنیم. البته باید پذیرفت که واقعاً کار ساده ای مقابل ما نیست.

بازیکن ملی پوش پرسپولیس در خصوص بازگشت از قطر و حضور در اردوی تیم ملی در ازبکستان و ترکیه و سپس ملحق شدن به تمرینات پرسپولیس و اینکه چقدر از نظر بدنی تحت فشار بوده گفت: در سال گذشته و به دلیل اتفاقاتی که رخ داد، لیگ در شرایط عجیبی قرار داشت به طوری که هیچ بازیکنی نمی دانست از چه زمانی باید خود را آماده مسابقات کند. در این شرایط خیلی از بازیکنان با تمرینات اختصاصی سعی می کردند خود را در شرایط نرمال قرار دهند و من هم از این قاعده مستثنی نبودم.

وی ادامه داد: حدود 2،3 ماه به صورت اختصاصی تمرین می کردم. آن هم در شرایط سخت قرنطینه که این مسئله باعث شد فشار زیادی به بازیکنان وارد شود. من هم دچار چنین شرایطی بودم. بعد از اینکه از اردوی تیم ملی برگشتم خوشبختانه یحیی گل محمدی به من و سایر ملی پوشان استراحت بیشتری داد که این مسئله خیلی کارساز بود اما باید صادقانه بگویم که خستگی 14،15 ماه لیگ فرسایشی فصل گذشته هنوز به صورت کامل از تن من خارج نشده است. با این همه ما انتظارات هواداران را می دانیم و تلاش خواهیم کرد که خیلی زود به شرایط نرمال و مدنظر هواداران برسیم تا دوباره دل آنها را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس شخصیت برنده دارد، فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس شخصیت برنده دارد، فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید