تولید وانت بهبود یافته آریسان از طریق ایران خودرو

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که با هدف جلب رضایت مشتریان بهبود های کیفی متعددی در وانت آریسان اعمال شده، گفت: به زودی با عرضه این خودرو، سهم ایران خودرو از بازار خودرو های کار سبک احیا خواهد شد.

تولید وانت بهبود یافته آریسان از طریق ایران خودرو

به گزارش ایکوپرس، بابک رحمانی، با بیان این که این اقدام توسعه ای در راستای اهداف و سیاست های وزارت صمت و رضایت مشتریان اجرا شده، افزود: با توجه به لزوم ارتقای استاندارد ها و کیفیت محصول آریسان، خط تولید این خودرو در ماه های اخیر متوقف و پروژه های متعدد کیفی برای بهبود آن اجرا شده است. تغییرات اساسی در بخش قوای محرکه و شاسی و همچنین افزایش امکانات و تجهیزات از جمله بهبود های اجرا شده در آریسان دو است.

وی تامین بخشی از نیاز بازار خودروی کار کشور و انتظار مشتریان برای ارایه محصولی کیفی را هدف ایران خودرو از عرضه آریسان دانست و گفت: خلاء ایجاد شده در بازار این بخش از خودرو ها با آریسان دو تامین و سبد محصولات ایران خودرو نیز متنوع تر خواهد شد.

رحمانی با بیان این که تغییراتی که در بدنه این محصول اعمال شده، سبب بهره برداری بهینه تر از آن خواهد شد، گفت: با توجه به دوگانه سوز بودن این خودرو، برای جلوگیری از اشغال فضای بار، مخزن به زیر بدنه منتقل شده و با گنجایش بار 750 کیلوگرم، امکان بارگیری بیش تری فراهم شده است.

وی با اشاره به سابقه طولانی ایران خودرو در تامین خودرو های کار سبک، گفت: آریسان دارای استاندارد های آلایندگی یورو پنج و با قابلیت های مورد نیاز بازار، سهم ایران خودرو را در این بخش از بازار افزایش خواهد داد.

رحمانی گفت: آریسان به زودی به تولید انبوه خواهد رسید و به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: فرارو

به "تولید وانت بهبود یافته آریسان از طریق ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید وانت بهبود یافته آریسان از طریق ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید