ایرانسل جایزه نوآوری گروه MTN را دریافت کرد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، گردهمایی سالانۀ EBU (Enterprise Business Unit) گروه MTN با نام EBU Connect در روزهای 24 و 25 شهریور 1400، با حضور مدیران بخش راهکارهای سازمانی شرکت های عضو گروه MTN برگزار شد.

ایرانسل جایزه نوآوری گروه MTN را دریافت کرد

در این رویداد، بخش راهکارهای سازمانی ام تی ان ایرانسل به دلیل خلق محصولات و خدمات متنوع و نوآورانه و توسعۀ محصولات نو و بازارهای تازه، مبتنی بر راهکارهای مرکب و خلاقانه، نظیر طرح های تحول دیجیتال صنعتی، طرح خودروی متصل و طرح پایش و کنترل اتوماتیک پهپادهای مورد استفاده در صنعت کشاورزی، پیروز به دریافت جایزه نوآورترین EBU در گروه MTN شد.

در این گردهمایی، همچنین دربارۀ آخرین روندهای صنعت و هم راهبرد گروه در توسعۀ راهکارهای سازمانی، با حضور نمایندگانی از شرکت های گوگل، آمازون، مایکروسافت و هوآوی، بحث و گفت وگو شد.

ایرانسل، اولین و برزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با ارائۀ راهکارهای نوین سازمانی، از جمله خدمات اینترنت پرسرعت سازمانی، ارتباطات یکپارچۀ سازمانی، خدمات زیرساخت ابری، تبلیغات هوشمند، خدمات اینترنت اشیا شامل شبکۀ NB-IoT، سامانۀ مدیریت منابع و انرژی، مدیریت هوشمند ناوگان و… نقش خود را در زیست بوم تازه ارتباطی ایفا کرده و سازمان ها را در حرکت به سوی تحول دیجیتال، همراهی می کند.

ایرانسل به نام پیشگام در ارائۀ خدمات مبتنی بر آخرین فناوری های ارتباطی جهانی، پیش از این و در سال 1396، برای اولین بار در ایران، زیست بوم اینترنت اشیا مبتنی بر فناوری باند باریک (NB-IoT) را با پیروزیت آزمایش کرده و در ادامه، خدمات شهر هوشمند مبتنی بر این فناوری را به صورت تجاری ارائه کرده بود.

ایرانسل، نخستین ارائه دهندۀ 5G در ایران، در نظر دارد تا با توسعه هر چه بیشتر شبکۀ تجاری نسل پنج خود، زیرساخت ارتباطی هوشمندسازی زندگی، شهرنشینی، صنعت، کشاورزی و… را بیش از پیش در کشور عرضه کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ایرانسل جایزه نوآوری گروه MTN را دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل جایزه نوآوری گروه MTN را دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید