اصغری مقدم: دو مدیر آرزو می کنند لیگ فوتسال برگزار نشود، 8 ماه است بازیکنان پول نگرفته اند

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه با انتقاد از عدم برگزاری لیگ برتر این رشته، گفت بازیکنان فوتسال هشت ماه است به خاطر عدم برگزاری مسابقات دریافتی ندارند.

اصغری مقدم: دو مدیر آرزو می کنند لیگ فوتسال برگزار نشود، 8 ماه است بازیکنان پول نگرفته اند

جواد اصغری مقدم درباره عدم صدور مجوز برگزاری مسابقات فوتسال در کشور، به خبرنگار ورزشی وبلاگ خنده و شادی گفت: نمی دانیم چه کنیم و فقط هر روز تمرین می کنیم. نمی توانیم بازیکنان را محدود کنیم. برنامه دادند و ما مطابق آن جلو رفتیم. مسابقات هر سال در تیر ماه شروع می شود که سازمان لیگ فوتبال آن را شش ماه به تعویق انداخت و گفت بازی ها از مهر ماه شروع می شود. بعد گفتند مرداد ماه و هنوز هم مسابقات برگزار نشده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ خنده و شادی بخوانید. (کلیک کنید)

وی با بیان اینکه همه با خطر کرونا روبه رو هستند و باید با آن زندگی کنیم، شرح داد: بازیکنان در هندبال پشت محوطه جریمه، همدیگر را بغل می کنند و کشتی گیران با یکدیگر سرشاخ می شوند. مسابقات این رشته ها و همچنین فوتبال برگزار می شود، اما فوتسال شروع نمی شود. کشور ما همیشه به راحتی از فوتسال می گذرد؛ چه در پاداش ها، چه در رده ملی، باشگاهی یا لیگ برتر. فوتسال مقام های مختلف کسب می کند و برای فدراسیون آبرو می خرد، اما آن را کنار گذاشته اند؛ چون متولی قدرتمند نداریم و فقط می گوییم مجوز برگزاری رقابت ها صادر نشده است.

سرمربی تیم فوتسال سن ایچ ساوه درخصوص صدور مجوزهای پزشکی برای رشته های ورزشی گفت: فدراسیون پزشکی ورزشی مجوز رشته های مختلف را یکی یکی صادر نمی کند و مثلاً می گوید رشته های سالنی می توانند کارشان را شروع کنند، اما مسابقات هندبال و والیبال برگزار می شود. تازه ما مانند بازیکنان هندبال یکدیگر را بغل نمی کنیم! خسته و کلافه شده ایم و هر چه حرف می زنیم، فایده ای ندارد. انگار همه کارها تک محوری شده و یک نفر تصمیم می گیرد که کاری انجام شود یا خیر.

اصغری مقدم در پاسخ به این پرسش که آیا عضوی از این تیم به کرونا مبتلا شده اند یا خیر، گفت: دو کرونایی در تیم داریم که در حال استراحت و قرنطینه هستند. به صورت دائم از اعضای تیم تست کرونا گرفته می شود، اما بازیکنان در اماکن مختلف تردد می کنند و این اتفاقات رخ می دهد.

وی با انتقاد از مدیران سازمان لیگ فوتسال گفت: اکنون همه تیم ها با کرونا مشکل دارند، اما برنامه خاصی نداریم که کارمان را مطابق آن جلو ببریم. گفته اند هر وقت مجوز برگزاری لیگ را بگیریم، 14 روز به تیم ها وقت می دهیم. مگر بچه بازی و مسخره بازی است؟! به اردو رفتیم و تمرین کردیم. همه با کرونا روبرو هستند و مسابقات خود را هم برگزار می کنند.

سرمربی سن ایچ ساوه در مورد افزایش هزینه های باشگاه ها با مجهول ماندن زمان شروع لیگ برتر فوتسال به وبلاگ خنده و شادی گفت: اعضای تیم اسکان و تغذیه می خواهند. اردوهایی که می رویم هم هزینه دارد. ما سر جای خود نشستیم و می گوییم اگر مجوزها صادر شود، اعلام می کنیم. برخی اوقات به تماس ما پاسخ می دهند و می گویند مجوزی صادر نشده است. دو مدیر هم داریم که تیم شان دیر بسته شده و سرمربی ندارد، آرزو می کنند مسابقات برگزار نشود.

اصغری مقدم با بیان اینکه برخی مدیران باشگاه ها بابت تعویق لیگ برتر از همه شاد تر هستند و می گویند لیگ چند ماه دیگر برگزار شود، گفت: برای این افراد مهم نیست فوتسال، تنها منبع درآمد 200 تا 300 بازیکن است و آنها از این رشته، هزینه خانواده های خود را تأمین می کنند. این بازیکنان از اسفند سال گذشته تا الان حدود هشت ماه است که پولی نگرفته اند. کسی برای تمرین به آنها پول نمی دهد و بازیکنان باید بازی کنند تا پول بگیرند. مدیری که می گوید بازی ها بعداً برگزار شود، شغل دیگری دارد و به فکر بازیکنان نیست.

وی خطاب به مدیران برخی باشگاه ها شرح داد: حداقل به فکر بازیکنان خودتان باشید که برای شما زحمت کشیده اند تا وقتی به زمین می فرایند، بگویند مدیرمان پشت ما بوده است. نمی گویید بازیکنان در این شرایط اقتصادی، هزینه زندگی خود را از کجا بیاورند؟ متولی نداریم و خسته شدیم. چند نفر هم آتش را شعله ور کردند و حرف های بی منطقی می زنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی وبلاگ خنده و شادی بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی سن ایچ ساوه گفت: اینها حرف های مجموعه سن ایچ ساوه است و اعصاب همه از این اتفاقات خرد شده است. باشگاه ها باید برای برگزاری لیگ برتر همکاری کنند و ما هم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. باید به فکر تیم ملی و باشگاه ها باشیم و نمی شود بگوییم چون جام ملت های آسیا برگزار نشده، لیگ را هم برگزار نکنیم. تا به امروز خیلی ضرر کردیم و اگر لیگ برتر باز هم برگزار نشود، بیشتر ضرر می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اصغری مقدم: دو مدیر آرزو می کنند لیگ فوتسال برگزار نشود، 8 ماه است بازیکنان پول نگرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصغری مقدم: دو مدیر آرزو می کنند لیگ فوتسال برگزار نشود، 8 ماه است بازیکنان پول نگرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید