کشتی فرنگی

ترکیب کشتیگیران تیم مجارستان در جام جهانی تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، در حالی که بعضی کشورهای صاحب نام کشتی به جز روسیه، عطای حضور در جام جهانی کشتی را به لقایش بخشیدند و به دلیل شیوع ویروس کرونا از حضور در این پیکارها انصراف دادند، اما مجارستان با 15 آزاد و فرنگی کار در این مسابقات شرکت خواهد نمود.

1 بهمن 1399

زمان برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد

تهران (پانا) - با نظر کادر فنی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در مسابقات جهانی 2020 صربستان روز پنج شنبه 15 آبان ماه در 10 وزن در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می گردد.

8 آذر 1399

صعود گرایی به فینال کشتی فرنگی امیدهای دنیا ، 3 فرنگی کار به گروه بازنده ها رفتند

رقابت های 5 وزن دوم کشتی فرنگی زیر 23 سال قهرمانی دنیا، با صعود یک فرنگی کار ایران به دیدار فینال و حضور 3 فرنگی کار دیگر در گروه بازنده ها همراه بود.

1 دی 1398

کسب 38 مدال ملی و بین المللی کشتی قم در سال 93

محسن حلوایی در مصاحبه با خبرنگاران، گفت: تعداد مدال های کسب شده کشتی قم در سال 93 از این تعداد در سال 92 عبور کرد تا کشتی قم در این سال نسبت به گذشته روندی رو به رشد را تجربه کند.

20 آبان 1398

کمیل قاسمی دومین کشتی گیر پرافتخار ایران در المپیک شد

به گزارش خبرنگاران، کمیل قاسمی که با مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ آرتور تایمازوف در رقابت های المپیک 2012 لندن توانست مدال طلای این مسابقات را به دست بیاورد با داشتن یک مدال طلا و یک مدال نقره پرافتخارترین کشتی گیر ایران در این بازی ها پس از دنیا پهلوان...

5 شهریور 1398