یک پرسپولیسی دیگر به تیم ملی دعوت می گردد؟

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، شماره 88 پرسپولیس یکی از بازیکنان مورد اعتماد دراگان اسکوچیچ بود که به علت توانایی بازی در دو پست دفاع و هافبک راست به تیم ملی دعوت می شد اما یک مصدومیت بدموقع از ناحیه کتف سیامک نعمتی را از تیم ملی دور و دورتر کرد. این بازیکن خوش نقش ترکیب اصلی پرسپولیس را هم از دست داد و...، اما حالا به نظر می رسد سیامک نعمتی به دوران اوج بازگشته است.

یک پرسپولیسی دیگر به تیم ملی دعوت می گردد؟

سیامک نعمتی یکی از مهره های تأثیرگذار پرسپولیس است که در مصاف با تراکتور از جمله بازیکنان درخشان تیم بود. نعمتی که در این مسابقه دو پسته بود، در ابتدای مسابقه به عنوان وینگر چپ مورد استفاده نهاده شد و توانست در شرایطی که سرخ پوشان به شدت احتیاج به گلزنی داشتند، روی پاس خوب سرلک حساب کار را با یک شوت دقیق تغییر دهد و تیمش را پیش بیندازد. این بازیکن در دقایق انتهایی بازی با توجه به تدابیر تاکتیکی گل محمدی در پست دفاع راست جایگزین شیری شد و در این منطقه از زمین هم عملکرد خوبی داشت تا همه را به خود امیدوار کند.

یکی از نزدیکان تیم ملی به ما اطلاع داد مربیان تیم کشورمان و شخص اسکوچیچ، سیامک نعمتی را دقیق زیر نظر گرفته اند و این احتمال وجود دارد که با ادامه همین فرایند دوباره دعوت گردد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "یک پرسپولیسی دیگر به تیم ملی دعوت می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک پرسپولیسی دیگر به تیم ملی دعوت می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید