کریستین اریکسن از فوتبال خداحافظی می کند؟

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، شب گذشته دیدار تیم های ملی فوتبال فنلاند و دانمارک یک حادثه تلخ داشت و آن این که اریکسن دچار سکته قلبی شد.

کریستین اریکسن از فوتبال خداحافظی می کند؟

جولیو مولون متخصص قلب و پزشک اریکسن در گفت وگویی که با کالچو مرکاتو داشت، گفت: ماساژ قلب و استفاده از دستگاه شوک الکتریکی نشان دهنده آریتمی بطنی است که منجر به ایست قلبی می شود.اریکسن با این شرایط نمی تواند در سری A فوتبال بازی کند اما ممکن است که در لیگ آسان تر و کم فشارتری بتواند فوتبال بازی کند. اریکسن لحظات سختی را تجربه کرد. دستگاه شوک الکتریکی بود که جان اریکسن را نجات داد.

جولیو مولون همچنین توصیه کرد که اریکسن دیگر قید فوتبال را بزند و این ورزش را برای همیشه در سطح حرفه ای ترک کند.

فدراسیون فوتبال دانمارک هم امروز در بیانیه ای درباره آخرین شرایط کریستین اریکسن بیانیه ای با این مضمون منتشر کرد: شرایط اریکسن پایدار است و او برای انجام معاینات بعدی در بیمارستان خواهد ماند. صبح امروز ما با کریستین صحبت کردیم و او به هم تیمی هایش سلام رساند.

بازیکنان و اعضای کادر فنی هم با توجه به اتفاقی که رخ داده، کمک های بحرانی (مشاوره های روانشناسی) دریافت کرده اند و همچنان آماده جنگیدن برای یکدیگر هستند.

ما مایلیم از همه آنهایی که احساسات قلبی و صمیمانه خودشان را نسبت به این اتفاق ابراز کردند، تشکر کنیم، از بازیکنان، هواداران، خانواده های سلطنتی دو کشور دانمارک و انگلیس، اتحادیه های بین المللی، باشگاه ها و غیره.

ما از همگان می خواهیم که پیام های خود را به فدراسیون فوتبال دانمارک ارسال کنند و مطمئن باشند که ما آنها را به کریستین و خانواده اش خواهیم رساند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "کریستین اریکسن از فوتبال خداحافظی می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریستین اریکسن از فوتبال خداحافظی می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید