پل معلق هیر رونق مالی اردبیل را فراهم نموده است

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارشات منتشر شده، پل معلق هیر رونق مالی اردبیل را فراهم نموده است.

پل معلق هیر رونق مالی اردبیل را فراهم نموده است

علی نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با بخشدار و اعضای شورای شهر هیر و مدیر پروژه و قائم مقام مدیرعامل پل معلق هیر اظهار کرد: کوشش ها و حمایت های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در ایجاد این مجموعه و همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی مطلوب و مناسب است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان، سرمایه گذاران و مدیران مجموعه پل هیر و بخشدار و اعضای شورای شهر هیر در راه اندازی پروژه و تکمیل زیرساخت ها اعلام کرد: این پروژه بی نظیر رونق گردشگری و مالی منطقه را در پی داشته است.

او با اشاره به آسفالت و ساماندهی ورودی و جهت دسترسی پل شیشه ای هیر به وسیله اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: این اداره کل اقدامات خوبی در راستای حمایت از پروژه پل هیر انجام داده که شایسته قدردانی است.

نیکزاد با تاکید بر تکمیل زیرساخت ها و برطرف موانع مجموعه گردشگری پل شیشه ای هیر بیان کرد: همانطور که اداره کل میراث فرهنگی استان در راستای یاری به تامین زیرساخت ها نظیر راه دسترسی و برق اقدامات شایسته ای انجام داده انتظار می رود در تکمیل زیرساخت ها نیز شاهد این همکاری ها باشیم و نهادهای مرتبط نیز در این زمینه باید مشارکت لازم را داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: شهرداری هیر نیز باید به تعهدات خود در قبال سرمایه گذاران و مدیران مجموعه پل هیر هرچه زودتر عمل نمایند تا سرمایه گذاران و مدیران مجموعه با انگیزه مضاعف نسبت به تکمیل فازهای بعدی پروژه اقدام نمایند.

او خواهان اقداماتی اساسی برای تامین آب مجموعه و جلوگیری از قطعی های مکرر آب در مجموعه به ویژه در فصل گردشگری شد و ادامه داد: انتظار می رود در این زمینه شاهد همکاری های لازم باشیم.

منبع: همگردی

به "پل معلق هیر رونق مالی اردبیل را فراهم نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پل معلق هیر رونق مالی اردبیل را فراهم نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید