فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ماه در موقعیت برج قوس (Sagittarius)

فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396

فروردین

اگر کسی بخواهد بر خلاف میلتان شما را مجبور به انجام کاری بکند به شدت عصبانی می شوید و با تمام وجودتان در برابر این اجبار مقاومت می کنید. در حال حاضر پنهان کردن خشم و عصبانیتتان برای شما کاری بسیار سخت است ولی باید مواظب باشید در واکنشی که نشان می دهید زیاده روی نکنید. در حال حاضر شرایط برای پیشرفت شما مهیا هستند و اگر از جهت اصلی منحرف نشوید به احتمال زیاد پیروز خواهید بود. این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی منافع همه را در نظر داشته باشید از لحاظ روحی احساس بهتری خواهید داشت تا این که بخواهید با خودخواهی به فکر به دست آوردن پول یا قدرت بیشتر برای خودتان باشید .

اردیبهشت

امروز حتی اگر همه به سختی دیوار باشند هم شما بسیار حساس و دل نازک هستید. یک مخالفت خیلی کوچک می تواند به یک دعوای جدی تبدیل گردد، ولی خوشبختانه شما نسبت به دیگران و احساساتشان حساسی زیادی نشان می دهید و همین باعث می گردد که با این چالش خیلی درست برخورد نموده و با پیدا کردن نقاط مشترک با طرف مقابلتان، به جای دعوا زمینه همکاری و گفتگو را فراهم کنید. این هفته فرصت زیادی برای پرداختن به کارهایی که دوست دارید نداشته اید. آخر هفته فرصت خوبی است که به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. اگر بعد از این روز شلوغ هنوز هم انرژی دارید با دوستانتان و کسانی که دوست دارید بیرون بروید و تا پاسی از شب تفریح کنید .

خرداد

امروز احساس می کنید که یک جای رابطه تان اشکال دارد و آماده هستید که خیلی سریع برای برطرف این مشکل اقدام کنید. با این حال نمی توانید رویکرد واحدی نسبت به این موضوع داشته باشید و از یک طرف می خواهید به سریع ترین شکل ممکن این مسئله را حل کنید و از طرفی دیگر هم می خواهید ریشه مشکل را پیدا نموده و یک بار برای همواره آن را از بین ببرید، ولی این دو کار را نمی توان همزمان انجام داد. در هر صورت، هر راهی را که خواستید در پیش بگیرید با احتیاط کامل پیش بروید زیرا ممکن است نا خواسته مخالفت دیگران را برانگیزید. این را یادتان باشد که همواره در نظر دریافت منافع گروه رضایتی بیشتر از دنبال کردن پیروزیت شخصی در شما ایجاد می نماید .

تیر

امروز یک اختلاف نظر جزئی در محل کارتان می تواند به یک جدال عظیم بین شما و همکارانتان تبدیل گردد. حتی اگر خودتان نقشی در این جدال نداشته باشید هم ممکن است در میان میدان جنگ بین دو طرف دیگر اسیر شوید. اگر این مسئله به شخص شما ارتباطی ندارد با آرامش کامل خودتان را از این نبرد کنار بکشید و مرز بین خودتان و آنها را معین کنید. حتی اگر نیت شما خیر باشد هم مورد تقدیر و تشکر قرار نخواهید گرفت و حتی ممکن است برای خودتان دردسر هم درست کنید. پس خودتان را از انرژی منفی دور نگه دارید تا جا برای انرژی مثبت باز گردد. آیا حرف مهمی در ذهنتان است که باید با عشقتان در میان بگذارید؟ اکنون زمان خوبی برای مخفی کردن نیست، حرف دلتان و حقیقت را بگویید .

مرداد

امروز انرژی شما بیش از هر زمان دیگری است و می توانید در محل کارتان خیلی بهتر از همواره عمل نموده و پیروزیت هایی زیادی به دست بیاورید. قرار دریافت در یک موقعیت همراه با فشار و استرس شما را مجبور خواهد نمود با مسئله مهمی که قبلا از رسیدگی به آن طفره می رفتید روبرو شده و اقدامات لازم را در رابطه با آن انجام دهید. در هر صورت این نکته را در نظر داشته باشید که نمی توان انتظار داشت به یک باره همه چیز تغییر کند؛ به جای این تفکر غیر واقع گرایانه سعی کنید با ایجاد تغییراتی کوچک که اثراتی پایدار دارند آغاز کنید. همان طور که کنفوسیوس گفته است برای جابجا کردن کوه ها باید از جابجا کردن ستگ های کوچک آغاز کنید .

شهریور

داشتن رفتاری همراه با خونسردی و آرامش به شما یاری می نماید یک مسئله عاطفی متغیر و همراه با چالش های متفاوت را مدیریت کنید. با وجود این که اصلا دلتان نمی خواهد وقتی از طرف دیگران تحت فشار هستید با آنها کنار بیایید، داشتن رفتاری منطقی رمز اجتناب از چالش و تنش خواهد بود. داشتن نظم و ترتیب و معین کردن اولویت هایتان شما را قادر می سازد که به جای این که تحت تأثیر برنامه های دیگران قرار بگیرید، علایق و منافع خودتان را دنبال کنید. فکر کردن به کارهایتان پیش از آن که دست به کار شوید به شما یاری می نماید بدانید چه وقت هایی باید روی خواسته هایتان اصرار و پافشاری نموده و چه وقت هایی کوتاه بیایید .

مهر

زمانی که توفان های تغییرات همه چیز را به هم می ریزند شما استاد پیدا کردن جهت اصلیتان در بحبوحه این تغییرات هستید. با این حال با وجود این همه نظرات مختلفی که در اطرافتان در جریان هستند دور نگه داشتن خودتان از این شرایط را برای شما سخت می نماید و ممکن است وسوسه شوید به جای تمرکز روی رسیدن به هدفتان خودتان را بی فایده درگیر نبرد قدرتی کنید که حتی ارتباطی به شما پیدا نمی نماید. دلتان می خواهد با کسانی که دوست دارید حرف بزنید و یا برای آنها کاری بکنید تا خودتان و احساستان را به آنها ثابت کنید. در انجام این کار تمام کوشش خود را نموده و انرژی زیادی صرف خواهید کرد ولی این را هم بدانید که بسیار پیروز خواهید بود .

آبان

به جای این که خودتان را در چالشی که نمی توانید در آن برنده باشید گرفتار کنید، روی کارهای مثبتی که می توانید برای رسیدن به اهداف بلند مدت خود انجام دهید تمرکز کنید. حل کردن چالش درونی بین احتیاجتان به مادیات و وفاداری به اعتقادات و ارزش هایتان را نمی توانید در حال حاضر حل کنید، ولی با مرور زمان خواهید توانست درک بهتری از گزینه های پیش رویتان پیدا کنید. امروز نقطه نظراتتان با تعصب شدیدی همراه هستند و حاضر نیستید هیچ گونه مخالفتی را تحمل کنید. یادتان باشد که مدیریت احساساتتان به معنای انکار آنها نیست، بلکه صحیح ترین روش انجام این کار بیان صادقانه آنهاست .

آذر

شما در حال حاضر سرشار از شور و انرژی هستید و می خواهید پیشرفتی قابل توجه به سوی اهدافتان داشته باشید. با این حال عجله ای که دارید می تواند روابط شما را به خطر انداخته و ثبات آنها را از بین ببرد. باید مواظب باشید که برای رسیدن به هدف خودتان دیگران را قربانی نکنید، در غیر این صورت وقتی به خواسته تان برسید خواهید دید که در طول راه عظیم ترین حامیان خود را از دست داده اید. چنانچه می خواهید به اهدافتان برسید باید یک برنامه دقیق و منظم داشته باشید. چنانچه برای حفظ این برنامه به آرامش و تمرکز بیشتر احتیاج دارید از کسی که دوست دارید بخواهید هم از لحاظ فکری و هم عاطفی به شما یاری کند .

دی

امروز به نظرتان می رسد که شریک مورد اعتمادتان دارد رازی را از شما پنهان می نماید و همین باعث می گردد واکنش های شدیدی از خودتان نشان دهید که باعث می شوند رسیدن به توافق به کاری بسیار سخت و حتی غیر ممکن تبدیل گردد. وقتی می بینید طرف مقابلتان مسائل مهمی را از شما مخفی نموده است نمی توانید بی تفاوت باشید. هر اتفاقی که بیفتد نباید انرژی خود را صرف مسائل بی اهمیت کنید، جنگجویی جدی باشید که برای هدفی ارزشمند می جنگد. اگر از آن دسته آدم هایی هستید که مرتب از این شاخه به آن شاخه می پرند اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییر در رویه تان و تمرکز روی اهداف واقعیتان می تواند باشد .

بهمن

شما آماده هستید در مقابل هر کسی که خودش و عقایدش را بالاتر و بهتر از شما می داند و رفتارهای خود را توجیه می نماید بایستید. قدرت باور و اعتقاد شما می تواند واقعا برای دیگران الهام بخش باشد؛ به شرط آن که وعده و وعیدهایی که فراتر از حد توانتان هستند به دیگران ندهید. امروز ممکن است دچار ترس هایی غیر منطقی شوید که باعث می شوند فکر کنید نمی توانید در کاهایتان پیروز باشید، به جای این که سعی کنید ترس هایتان را با آسمان و ریسمان بافتن و افکاری که خودتان هم به آنها اعتقادی ندارید توجیه کنید، با موقعیت های به وجود آمده روبرو شده و با رفتاری منطقی و عمل گرایانه زمینه را برای رسیدن خود به پیروزیت فراهم کنید .

اسفند

در حال حاضر جهت زندگی حرفه ای شما اثری مستقیم روی آینده شما خواهد داشت. شما وسوسه شده اید که ریسک هایی بکنید که در نهایت به نفع شما تمام نخواهند شد و پیروزیت حرفه ای شما را به خطر خواهند انداخت. شما باید توانایی های خود و زمان و انرژیتان را سنجیده و بر اساس آنها و بدون این که تسلیم احساسات خود بشوید در جهت پیروزیت گام بردارید. اجازه ندهید مخالفت هایی که با شما می شوند حواستان را پرت نموده و مانع رسیدن شما به اهدافتان شوند، در عوض روی چیزهایی که در کنترل شما هستند تمرکز کنید. امروز به قول هایی که به دیگران داده اید عمل کنید، آنها بیش از آن چه که فکرش را بکنید از شما سپاسگزار خواهند بود.

منبع: setare.com

به "فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 12 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید