(عکس) خودروی خاص و جذاب مارادونا برای فروش

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، پورشه کمیاب دیه گو مارادونای فقید که در اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا پشت فرمان آن می نشست با رقم پایه 130 هزار پوند به مزایده گذاشته شد.

(عکس) خودروی خاص و جذاب مارادونا برای فروش

این پورشه مدل 1992 همان خودرویی است که مارادونا در اولین فصل حضورش در لالیگا در تیم سویا به خاطر رانندگی با سرعت غیرمجاز (111 مایل بر ساعت) جریمه شد.

مارادونای فقید که ماه نوامبر سال گذشته بر اثر نارسایی قلب جان خود را در 60 سالگی از دست داد، پس از یک فصل پرحاشیه در سویا به اسپانیا برگشت.

خودرویی که مارادونا در آن یک فصل داشت، یکی از تنها 1200 دستگاه فراوری شده از این مدل پورشه بود که با آن از منزلش تا تمرینات تیم سویا تردد داشت.

گفته می گردد که مؤسسه مزایده بین المللی بونهامس انتظار دارد که خودروی مارادونای فقید در حراجی که قرار است در فاصله روزهای سوم تا دهم ماه مارس (از 4 روز دیگر) برگزار گردد، رقمی بین 130 تا 170 هزار پوند فروخته گردد. مارادونا دو ماه پس از پیوستن به سویا این خودرو را تحویل گرفت.

او با این خودرو چند مورد تخلف رانندگی با سرعت غیرمجاز داشت فرایند خروجش از فوتبال اسپانیا را سرعت بخشید. این خودرو سال 1997 که مارادونا بازنشسته شد، به یک کلکسیون دار فروخته شد و بعد از آن هم میان چند نفر دیگر دست به دست شد تا اینکه در سال 2016 به مالک فعلی اش رسید.

اگر این مدل پورشه جز مدل های کمیاب این خودروی لوکس است اما ارتباط این خودرو با مارادونا سبب بالاتر رفتن قیمت آن شده است.

منبع: فرارو

به "(عکس) خودروی خاص و جذاب مارادونا برای فروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) خودروی خاص و جذاب مارادونا برای فروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید