سرویس نو دیجی کالا برای خریدهای سازمانی آغاز به کار کرد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، دیجی کالا بیزینس، سرویس تسهیل فرایند خرید B2B به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه دیجی کالا شروع به کار کرد و از وب سایت دیجی کالا بیزینس در دسترس کاربران است.

سرویس نو دیجی کالا برای خریدهای سازمانی آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی دیجی کالا، این سرویس روشی آسان و مطمئن برای خریدهای سازمانی و تامین کالای کسب وکار ها است. با دیجی کالا بیزینس، شرکت های کوچک و بزرگ خصوصی، سازمان های دولتی و به طور کلی همه کسب وکارها می توانند با دسترسی به برترین تامین کنندگان و فروشندگان، خرید سازمانی را با فاکتور رسمی و تخفیف پلکانی به صورت عمده و از میان 6 میلیون تنوع کالایی دیجی کالا تجربه کنند.

تهیه اقلام سازمانی با کیفیت و قیمت مناسب همیشه چالش برانگیز بوده است. پیگیری، استعلام قیمت از چندین فروشنده، رفت وآمدها به خصوص در ایام کرونا و... مستلزم صرف زمان زیادی است، که علاوه بر خستگی نیروهای خرید گاها به خرید اشتباه نیز منجرب می شود. عدم شفافیت قیمت ها و نبود فاکتور رسمی معتبر از دیگر مواردی است که در خرید های سنتی سازمانی می توان به آن اشاره کرد. درصورتی که تمامی دغدغه های قبل نیز رفع شود همچنان چالش حمل و نقل، یعنی ارسال و تحویل کالا به صورت کامل و سالم برای سازمان ها پابرجا خواهد بود.

دیجی کالا همیشه در پی رفع نیاز ذی نفعان خود بوده است، از این رو با راه اندازی دیجی کالا بیزینس سعی دارد خدماتی متفاوت در راستای خریدهای سازمانی، تأمین محصول و کالا به شرکت های تولیدی، مراکز بهداشت و درمان، موسسات آموزشی و دانشگاهی، شرکت های فناوری اطلاعات، بانک ها و موسسات عالی و همچنین تمامی کسب وکارها ارائه کند.

به نقل از روابط عمومی دیجی کالا، امین میرزاپور، مدیر کل فروش سازمانی دیجی کالا بیزینس درباره راه اندازی این سرویس تازه گفت:

دیجی کالا پس از 15 سال فعالیت در زمینه فروش آنلاین کالا به اشخاص حقیقی، حالا با در اختیار داشتن برترین تامین کنندگان و طیف گسترده ای از کالاها و نیز زیرساخت های قدرتمند عملیات و لجستیک، تصمیم به ایجاد پلتفرمی اختصاصی برای شرکت های بزرگ و کوچک، سازمان های دولتی و کسب وکارها در تمامی حوزه فعالیت های اقتصادی گرفته است. ما در دیجی کالا بیزینس، شرایطی را فراهم کرده ایم که همه کسب وکارها بتوانند به صورت یکجا، خریدهای عمده خود را با تکیه بر نظرات کاربران، و با انتخاب از میان فروشندگان مختلف مارکت پلیس دیجی کالا انجام دهند و از روش های پرداخت منعطف این سرویس بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی دیجی کالا، دیجی کالا بیزینس، با هدف شفاف سازی در خرید کالاهای سازمانی با قیمتی مناسب و ارائه تخفیف پلکانی به همراه فاکتورهای رسمی معتبر در کنار ارسال سریع و مطمئن، بستری مناسب برای تمام سازمان ها فراهم کرده است.

دیجی کالا بیزینس از طریق وب سایت http://www.digikalabusiness.com/در دسترس کاربران است.

منبع: فرارو

به "سرویس نو دیجی کالا برای خریدهای سازمانی آغاز به کار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس نو دیجی کالا برای خریدهای سازمانی آغاز به کار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید