بازگشت اعتماد به نفس پرسپولیس مهم بود، هشدار به سیستم دفاعی سرخ

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، حمید درخشان در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی در 10 دقیقه ابتدایی فوق العاده بود و یک ملاقات کاملاً درجه یک دیدیم اما در ادامه که پرسپولیس دو گل زد افت زیادی را از سوی این تیم شاهد بودیم که به نظرم بخشی از آن برای مدیریت مسابقه و بخش دیگری به علت ترس و عدم هماهنگی در دفاع کردن بود.

بازگشت اعتماد به نفس پرسپولیس مهم بود، هشدار به سیستم دفاعی سرخ

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس در دروازه و خط دفاع مسائل زیادی دارد. نساجی هر وقت فشار آورد پرسپولیس دچار اشتباهات هماهنگی در خط دفاع بود. اگر نساجی دقت می کرد می توانست گل تساوی را بزند.

او درباره استراتژی سرخپوشان برای مدیریت در نیمه دوم و کسب سه امتیاز اضافه کرد: نیمه دوم شرایط دو تیم متفاوت بود. پرسپولیس قصد مدیریت بازی را داشت و همین امر مهم بود تا آنها به سه امتیاز مهم در یک بازی سنگین برسند.

درخشان درباره ترس پرسپولیس از تکرار شکست مقابل فولاد خوزستان که در بازی قبلی این تیم در مسابقه سوپرجام رقم خورد یادآور شد: پرسپولیس با یک برد به پنج قهرمانی نرسیده بود که حالا با یک باخت همه چیز را از دست رفته ببیند. پرسپولیس با کسب این پیروزی اعتماد به نفس خود را دوباره پیدا کرد.

سرمربی پیشین پرسپولیس در مورد جذب رامین رضائیان از سوی باشگاه گفت: رامین رضائیان بازیکن با تجربه ای است و فکر می کنم خودش هم بداند که دیگر وقتی برای پرداختن به حاشیه ها وجود ندارد. او باید خودش را خیلی زود به ترکیب اصلی تیم تحمیل کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازگشت اعتماد به نفس پرسپولیس مهم بود، هشدار به سیستم دفاعی سرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت اعتماد به نفس پرسپولیس مهم بود، هشدار به سیستم دفاعی سرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید