ایران خودرو از رکورد فراوری دو سال گذشته عبور کرد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، ایکوپرس نوشت: عظیم ترین خودروساز کشور، روز گذشته ششم بهمن ماه در آستانه میلاد خجسته دخت نبی اکرم (ص) و دهه مبارک فجر، توانست با مشارکت و همدلی کارکنان و همراهی زنجیره تامین و سازندگان، رکورد جدیدی را در شرایط سخت تحریمی، به جای بگذارد.

ایران خودرو از رکورد فراوری دو سال گذشته عبور کرد

گروه صنعتی ایران خودرو تا روز گذشته 423 هزار و 398 دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را به فراوری رساند و از عدد فراوری کل سال 97 عبور کرد.

این خودروساز، پیش از این نیز در روز خاتمهی پاییز سال جاری با فراوری 370 هزار و 399 دستگاه خودرو از رکورد فراوری کل سال 98 عبور کرد.

به این ترتیب، اقدامات ایران خودرو برای ایجاد ثبات در فراوری و تحقق اهداف سال، به ثمر نشسته و برنامه های مختلفی که بدخواهان کشور برای زمین گیر کردن و توقف فراوری در زنجیره ارزش خودروی کشور در نظر گرفته بودند بی اثر مانده است. این خودروساز با ایجاد رونق و جهش در فراوری، زمینه بازگشت مجدد نیرو های کار در شرکت های قطعه ساز را نیز فراهم نموده است.

آبی پوشان جاده مخصوص، در صدد هستند تا خاتمه سال نیز هدف مشخص شده فراوری را محقق نموده و 500 هزارمین خودرو را در سال 99 به فراوری برسانند. بی شک استمرار شرایط فعلی و پاسخگویی به دغدغه تمامی ذی نفعان، نیازمند پشتیبانی نهاد های ذی ربط در برطرف موانع موجود و حمایت از فراوری ملی است.

منبع: فرارو

به "ایران خودرو از رکورد فراوری دو سال گذشته عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران خودرو از رکورد فراوری دو سال گذشته عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید