اجرای طرح ممیزی در افزایش کیفیت شهر تهران موثر است

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، حناچی گفت: برای اجرای طرح های ممیزی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یاری می گیریم.

اجرای طرح ممیزی در افزایش کیفیت شهر تهران موثر است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خنده و شادی، پیروز حناچی شهردار تهران در آئین افتتاح ششمین مرحله ممیزی املاک شهر تهران که صبح امروز برگزار گردید اظهار کرد: امروز کار بزرگی شروع می شود و ممیزی املاک که در دوره های مختلف انجام می شد، ریشه آن به قانون عمران و نوسازی بازمی شود.

وی ادامه داد: آخرین ممیزی تهران اواخر سال 86 شروع و در سال 90 به خاتمه رسید، اما با توجه به سرعت تغییری که تهران نسبت به اواخر دهه 80 داشته، هر اقدامی که بخواهیم انجام دهیم به اطلاعات روز نیاز داریم.

شهردار تهران با بیان اینکه ممیزی سال جاری خصیصه های زیادی دارد گفت: قرار است در این دوره از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یاری بگیریم و به واسطه این کار نیرویی را به شهرداری اضافه نمی کنیم.

حناچی بیان نمود: مخاطبین اطلاعات تولیدی ما دستگاه های زیادی هستند و خروجی حاکمیتی از این برنامه خارج می شود. آن چه در این برنامه اهمیت دارد تکریم مالکانی است که جهت اخذ اطلاعات با آن ها روبرو هستیم.

وی گفت: فردی که به عنوان مجری این کار انتخاب شده اشراف کاملی نسبت به موضوع دارد و ما آماده همکاری با او هستیم و باید کاری کنیم تا برنامه سریعتر به نتیجه برسد و هرچه به روز تر باشد طبیعتا فضا برای تصمیم گیری بهتر خواهد شد.

شهردار تهران با بیان اینکه این اقدام باید به گونه ای طراحی شود تا کار میدانی کمتری داشته باشیم گفت: باید کاری شود تا تغیرات بعدی در جای خود بنشیند. سال 1347 و زمان تدوین این قانون، فناوری وجود نداشت، اما امروز باید از فناوری ها استفاده کرد.

حناچی گفت: این امر در کیفیت شهر تاثیرگذار است و باید اطلاعات دقیق باشد و تمام اتفاقات شهر در سامانه های ما انجام شود البته این کار باید سال گذشته شروع میشد، اما به دلیل شیوع کرونا تمام فعالیت شهرداری تهران تحت تاثیر این بیماری نهاده شد و از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی میخواهم تا انجام این کار را فرصت شمارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اجرای طرح ممیزی در افزایش کیفیت شهر تهران موثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ممیزی در افزایش کیفیت شهر تهران موثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید