پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا آدینه 28 مرداد 1401

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، امروز آسمان تهران آفتابی است و دما در طول شب از بیست و چهار درجه به مرور و در طول روز به سی و پنج درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا آدینه 28 مرداد 1401

به گزارش وبلاگ خنده و شادی؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران آفتابی خواهد بود.

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 35 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (28 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 24 و حداکثر دمای 35 درجه سانتیگراد و طی روز شنبه (29 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 23 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد و برای روز یکشنبه (30 مردادماه) آفتابی با حداقل دمای 23 درجه و با حداکثر دمای 33 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران طی سه روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات و نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید (در ارتفاعات گاهی قسمتی ابری) پیش بینی می گردد.

طی دو روز آینده در بعضی ساعات افزایش نسبی بعضی آلاینده های جوی به ویژه ازن سطحی پیش بینی می گردد.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

شرایط آلودگی هوای تهران؛ کیفیت هوا در شرایط قابل قبول واقع شده است

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای مرکز هم اکنون (27 مردادماه) در شرایط قابل قبول واقع شده است و این شرایط برای بیش از یک هفته تجربه شده است.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با میانگین 94 وکیفیت هوا در شرایط قابل قبول است.

آلاینده شاخص هوای مرکز طی 24 ساعت گذشته ازن با میانگین 138 بود و کیفیت هوای مرکز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور برای چند روز آینده

در خاتمه هفته و طی روز های شنبه و یکشنبه شاهد بارش پراکنده باران در شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز خواهیم بود.

طی 3 روز آینده در بعضی منطقه ها شمال غرب و غرب کشور در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد رخ می دهد، در شرق کشور بویژه در منطقه زابل وزش باد پدیده حاکم است و سایر منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار استقرار خواهد داشت بطوری که پنجشنبه در آذربایجان غربی، آدینه شمال آذربایجان غربی، لرستان و جنوب سیستان وبلوچستان افزایش ابر رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ می دهد.

شنبه در ارتفاعات زاگرس واقع در استان های لرستان، چهارمحال وبختیاری، شمال شرق خوزستان و غرب اصفهان بعلاوه در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان ساعات بعدازظهر افزایش ابرو رگبار پراکنده پیش بینی می گردد. یکشنبه علاوه بر این منطقه ها در ارتفاعات البرز مرکزی نیز رگبار پراکنده رخ می دهد. دوشنبه در آذربایجان غربی و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می رود.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا آدینه 28 مرداد 1401" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا آدینه 28 مرداد 1401"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید