پیروزی رئال مادرید در آستانه ملاقات با PSG

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، رئال مادرید در آستانه ملاقات حساس مقابل PSG به یک پیروزی باارزش دست یافت.

پیروزی رئال مادرید در آستانه ملاقات با PSG

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، رئال مادرید و رئال سوسیه داد بامداد یکشنبه در چارچوب هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف هم رفتند که این ملاقات با پیروزی 4 بر یک شاگردان کارلتو به سرانجام رسید.

سوسیه داد در دقیقه 10 این ملاقات از روی نقطه پنالتی از طریق اویارزابال به گل نخست رسید و از این گل تا دقیقه 40 با ارائه یک دفاع منظم به خوبی از دروازه حفاظت کرد اما شوت سرکش کاماوینگا در دقیقه 40 از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند.

رئال مادرید بلافاصله پس از این گل، از طریق بنزما به گل دوم رسید اما کاپیتان مادریدی ها در این صحنه در آفساید بود تا گل مردود گردد.

با این حال شوت دیدنی وغیرقابل مهار مودریچ در دقیقه 43 از پشت محوطه جریمه، رئال مادرید را در همان نیمه نخست پیش انداخت.

شاگردان کارلتو در نیمه دوم فشار حملاتشان را حفظ کردند تا در دقیقه 69 از طریق بنزما به گل سوم برسند اما دوباره گل مهاجم رئال مادرید در موقعیتآفساید به ثمر رسیده بود تا گل مردود گردد. البته بنزما بالاخره در دقیقه 76 از روی نقطه پنالتی گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

این سرانجام کار نبود و در دقیقه 79، رئال مادرید با نفوذ کارواخال و پاس کات بک او به آسنسیو، گل چهارم را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4 بر یک به سرانجام برسد.

با این نتیجه رئال مادرید 63 امتیازی شد تا در هفته ای که سویا امتیاز از دست داده بود، فاصله اش را در صدر جدول با تیم دوم به 8 امتیاز برساند. سوسیه داد هم با 44 امتیاز در رده ششم باقی ماند. ضمن این که کسب این پیروزی در آستانه ملاقات حساس مقابل پاری سن ژرمن از اهمیت بالایی برخوردار بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیروزی رئال مادرید در آستانه ملاقات با PSG" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی رئال مادرید در آستانه ملاقات با PSG"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید