هشدار: زندگی در این اماکن سکته می آفریند

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، نتایج یک آنالیز جدید به خوبی نشان می دهد افرادی که در مناطق ترافیک پر سروصدا زندگی می نمایند، 30 درصد بیشتر دچار سکته مغزی شوند زیرا آنها بیشتر استرس دارند و کمتر ورزش می نمایند.

هشدار: زندگی در این اماکن سکته می آفریند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خنده و شادی به نقل از دیلی میل، نتایج یک آنالیز جدید به خوبی نشان می دهد افرادی که در مناطق ترافیک پر سروصدا زندگی می نمایند 30 درصد بیشتر دچار سکته مغزی شوند زیرا آنها بیشتر استرس دارند و کمتر ورزش می نمایند.

کارشناسان باور دارند، ممکن است عدم وجود فضای سبز حتی بیشتر از ترافیک در این مسئله مقصر باشد.

محققان با در نظر دریافت بیش از 2 هزار و 700نفر در اساپنیا دریافتند، آنهایی که در مناطق پرترافیک و پرسروصدا زندگی می نمایند، دست کم یک سوم بیش از بقیه در معرض سکته مغزی قرار دارند.

به گفته دانشمندان، افرادی که در مناطق پر سر و صدا زندگی می نمایند ممکن است استرس بیشتری داشته باشند یا فشار خون بالایی داشته باشند یا احتمال انجام ورزش کمتری دارند.

تیمی از انستیتوی تحقیقات پزشکی بیمارستان دل مار، بارن، دانشگاه براون در ایالات متحده و سایر دانشگاه های بارسلونا این مطالعه را انجام دادند.

در آمریکا، سالانه حدود 795 نفر سکته مغزی می نمایند و حدود 140 هزار نفر از آنها می میرند؛ از هر 20 مرگ تقریباً یکی از آنها ناشی از سکته مغزی است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشدار: زندگی در این اماکن سکته می آفریند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار: زندگی در این اماکن سکته می آفریند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید