مقامات انتاریو از فورد می خواهند که از اظهارات خود در خصوص مهاجران عذرخواهی کند

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، در پی این اظهارات، رهبر حزب لیبرال انتاریو، استیون دل دوکا، در توییتر از فورد خواست تا از اظهاراتش عذرخواهی کند و سخنان وی را تفرقه افکن و عمیقا ناامید کننده توصیف کرد.

مقامات انتاریو از فورد می خواهند که از اظهارات خود در خصوص مهاجران عذرخواهی کند

وی گفت:یک نخست وزیر باید انتاریویی ها را متحد کند، نه اینکه از هم دور کند. به عنوان فرزند مهاجر، من می دانم که چگونه از ابتدا افرادی مانند پدر و مادرم در ساخت انتاریو یاری کردند. داگ فورد باید عذرخواهی کند.

آندریا هوروت، رهبر حزب دموکراتیک ملی انتاریو نیز درخواست های دوکا برای عذرخواهی را تکرار کرد.

هوروت نوشت: امروز، داگ فورد در خصوص ساکنان نو انتاریویی که در پی ایجاد زندگی بهتر برای خانواده هایشان هستند، کلیشه های تحقیرآمیزی گفته، او باید عذرخواهی کند.

سخنگوی دفتر فورد، در پاسخ به این بحث گفته است: انتاریو احتیاج مبرم به نیروی ماهر و غیر ماهر دارد تا کمبود نیروی کار خود را رفع کند. در حقیقت، در حال حاضر بیش از 290 هزار پست خالی در استان وجود دارد.

ایوانا بلیچ اظهار کرد: برنامه نامزدی مهاجران انتاریو موثر است، اما اورسابسکریاب (تقاضا بیشتر از عرضه است) شده است، به همین علت در چند سال گذشته از دولت فدرال خواسته ایم که برنامه های مالی استان را افزایش دهد.

وی اضافه کرد: همانطور که امروز نخست وزیر تأکید کرد، مانند هر کانادایی نوی که زندگی خود را در اینجا یعنی در انتاریو ساخته است، استان ما پذیرای همه کسانی است که می خواهند سخت کار نمایند و خانواده خود را حمایت نمایند و به جامعه خود یاری نمایند.

منبع: خبرکانادا

به "مقامات انتاریو از فورد می خواهند که از اظهارات خود در خصوص مهاجران عذرخواهی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقامات انتاریو از فورد می خواهند که از اظهارات خود در خصوص مهاجران عذرخواهی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید