معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض، ارائه خدمات به گردشگران در نوروز 98 بدون هیچ گونه افزایش قیمت

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در جلسه امروز هیات دولت در راستای حمایت از گردشگری، تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات مربوط به این حوزه از پرداخت عوارض گمرکی معاف شدند.

معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض، ارائه خدمات به گردشگران در نوروز 98 بدون هیچ گونه افزایش قیمت

به گزارش وبلاگ خنده و شادی به نقل از ایرنا، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، امروز چهارشنبه 1 اسفند 97 در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع وبلاگ خنده و شادی اضافه کرد: مصوبه امروز هیات دولت، خبر خوبی به ویژه برای توسعه پروژه های جذب گردشگری به همراه داشت.

او اظهار کرد: از تمامی فعالان بخش گردشگری کشور باید قدردانی کرد، سال جاری هیچگونه افزایش قیمت در آستانه عید و ایام نوروز نخواهیم داشت و هتل ها با همان نرخ های قبلی به مردم، خدمات ارایه خواهند داد.

مونسان ادامه داد: ستاد هماهنگی خدمات سفر برای ایام عید در همه استان ها تشکیل و برنامه ریزی های خوبی اجرا شده است تا سال جاری هم بتوانیم برنامه های خوب و با کیفیتی در همه شهرها داشته باشیم.

به گفته مونسان برنامه های مفرح، شادی آفرین و امیدبخش در استان های سراسر کشور در ایام عید به اجرا گذاشته می گردد.

معاون رئیس جمهوری اظهار کرد: همچنین بسته های سفر ارزان قیمت هم سال جاری با قیمت های بوم گردی و بسیار مناسب ارائه خواهد شد و برای سفرهای زمینی، ریلی، بسته های ارزان قیمت سفر عرضه خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض، ارائه خدمات به گردشگران در نوروز 98 بدون هیچ گونه افزایش قیمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معافیت تجهیزات گردشگری از پرداخت عوارض، ارائه خدمات به گردشگران در نوروز 98 بدون هیچ گونه افزایش قیمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید