روبینیو قرار بود با دی بیاسی به ایران بیایم ، گفتند به درد استقلال نمی خوری

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، بازیکن پیشین میلان و منچسترسیتی می گوید چیزی تا پیوستنش به استقلال نمانده بود اما بر هم خوردن توافق این تیم و جیانی دی بیاسی باعث شد حضور او در ایران نیز در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

روبینیو قرار بود با دی بیاسی به ایران بیایم ، گفتند به درد استقلال نمی خوری

به گزارش وبلاگ خنده و شادی به نقل از ایسنا، باشگاه اسقلال در حال مذاکره با روبینو، ستاره سال های قبل رئال مادرید و میلان است که البته صحبت های این بازیکن برزیلی و 35 ساله نشان می دهد این مذاکرات فرایند مثبتی را طی نمی کند و همبازی بازیکنانی چون کاسیاس و ابراهیموویچ کار سختی برای حضور در جمع آبی پوشان پایتخت دارد. البته طبق اطلاعاتی که وکیل این بازیکن منتشر کرده، روبینیو می توانست با 1.2 ملیون یورو و قراردادی یک ساله آبی پوش شود که البته هنوز توافقی صورت نگرفته است. قیمت فعلی این بازیکن در سایت مطرح ترانسفرمارکت، 750 هزار یورو است.

رابسون د سوزا ملقب به روبینیو، ستاره سابق تیم های رئال مادرید، میلان و منچسترسیتی در خصوص حضورش در استقلال گفت: قرار بود بعد از سرمربی شدن دی بیاسی در ایران، به یک تیم ایرانی (استقلال) بپیوندم که نمی دانم چرا خیلی زود همه چیز لغو شد.

وی ادامه داد: من می خواستم قراردادی یک ساله و تا ژانویه 2021 با استقلال امضا کنم اما متاسفانه به من گفتند که به درد استقلال نمی خورم و در سطح این تیم نیستم. من حتی پیامی برای طرفداران استقلال آماده کرده بودم زیرا شنیده بودم که نیمی از ایران طرفدار این تیم هستند و علاقه زیادی به فوتبال دارند. من شوق حضور در استقلال را داشتم و دوست داشتم در جو ورزشگاه آزادی که همه از آن تعریف می کنند، حضور داشته باشم.

روبینیو درباره قراردادش با باشاک شهیر گفت: من سه ماه است حقوقم را از این باشگاه نگرفته ام و به طور قانونی می توانم قراردادم را با این تیم ترکیه ای فسخ کنم. من اکنون برای مذاکره در قطر هستم و حتی قرار بود مربی بدنسازی که سابقه کار در میلان را دارد، با من به ایران بیاید.

بازیکن سابق میلان و رئال در پایان گفت: وکیل من هنوز در حال مذاکره با باشگاه است اما بعد از آن حرف ها کمی ناراحت شده ام و نمی دانم قرار است چه اتفاقی برای آینده من بیفتد.

  • روبینیو نزدیک تر از پاتوسی به استقلال
منبع: همشهری آنلاین

به "روبینیو قرار بود با دی بیاسی به ایران بیایم ، گفتند به درد استقلال نمی خوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبینیو قرار بود با دی بیاسی به ایران بیایم ، گفتند به درد استقلال نمی خوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید