راهیابی زهرا نعمتی به فینال پاراتیراندازی با کمان قهرمانی دنیا

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل کمانداری از ترکیه به پیروزی رسید و راهی دور نیمه نهایی این رقابت ها شد.

راهیابی زهرا نعمتی به فینال پاراتیراندازی با کمان قهرمانی دنیا

در ادامه رقابت های پاراتیراندازی با کمان قهرمانی دنیا در چک زهرا نعمتی به فینال این رقابت ها راه یافت.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی دنیا در چک، امروز(آدینه) و در ادامه رقابت هتی پاراتیراندازی با کمان در رشته ریکرو ، پاراکمانداران ایرانی به مصاف حریفان خود رفتند. زهرا نعمتی توانست با نتیجه 6 بر صفر کمانداری از ایتالیا شکست داده و در جمع هشت کماندار برتر این بازی ها قرار گیرد.

وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل کمانداری از ترکیه به پیروزی رسید و راهی دور نیمه نهایی این رقابت ها شد.

نعمتی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 4 مقابل نماینده روسیه به پیروزی رسید و قرار است فردا در فینال این رقابت ها و برای کسب مدال طلا به مصاف کمانداری از ایتالیا برود.

در ادامه این رقابت ها غلامرضا رحیمی در مرحله یک هشتم نهایی ماده ریکرو مقابل کمانداری از اسلواکی با نتیجه 6بر 5 مغلوب شد و حذف شد.

علی سینا منشازاده در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 146 بر 135 مقابل نماینده آمریکا به فزونی رسید و به جمع 8 بازیکن برتر این بازی ها راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 146 بر 144 مقابل کمانداری از بریتانیا به فزونی رسید و راهی دور نیمه نهایی شد.

منشازاده در دور نیمه نهایی با نتیجه 148 بر 144 مقابل نماینده روسیه مغلوب شد و از صعود به فینال بازماند. وی برای کسب مدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می رود.

رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 144 بر 140 مقابل نماینده بریتانیا مغلوب شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

فرزانه عسگری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 143 بر 137 مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید و راهی دور بعدی شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 135 بر 133 مقابل کمانداری از اسپانیا به فزونی رسید و راهی دور نیمه نهایی شد.

این دختر پاراکماندار در مرحله نیمه نهایی مقابل کمانداری از بریتانیا با نتیجه 148 بر 138 مغلوب شد و از صعود به فینال بازماند. وی برای کسب مدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می رود.

مریم یاورپور در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 142 بر 139 مقابل کمانداری از فرانسه مغلوب شد و حذف شد.

محمدرضا زندی در ماده W1 و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 135 بر 131 مقابل کمانداری از کره جنوبی مغلوب شد و حذف شد.

منبع: عصر ایران

به "راهیابی زهرا نعمتی به فینال پاراتیراندازی با کمان قهرمانی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهیابی زهرا نعمتی به فینال پاراتیراندازی با کمان قهرمانی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید