تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران قهرمان آسیا شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال الف ایران، بدون واگذاری حتی یک ست به مقام قهرمانی آسیا دست یافت.

تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران قهرمان آسیا شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان و زنان زیر 19 سال آسیا که از 12 تیرماه در شهر ناخون پاتوم تایلند شروع شده بود، امروز (سه شنبه) با معرفی تیم های اول تا سوم هر گروه به انتها رسید.

در ملاقات نهایی گروه مردان این رقابت ها تیم های تایلند یک و ایران الف برای کسب جام قهرمانی به مصاف هم رفتند و ملی پوشان کشورمان دو بر صفر حریف خود را شکست دادند.

ابوالحسن خاکی زاده و علی قربان پسندی در این مسابقه در دو ست متوالی با امتیازهای 21 بر 18 و 21 بر 15 تایلند را شکست دادند تا بدون واگذاری حتی یک ست به حریفان، بر روی سکوی نخست قاره کهن آسیا قرار گیرند.

تیم والیبال ساحلی ب ایران (آرمین کمی- امیررضا زمانی) دیگر نماینده کشورمان در این رقابت ها بود که بعد از صعود از مرحله مقدماتی به اسم تیم دوم گروه A، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف قزاقستان یک رفت و با پذیرش شکست برابر این تیم، از گردونه مسابقات حذف شد، اما سهمیه رقابت های جهانی را در جدول مقدماتی مسابقات دریافت کرد.

در ملاقات رده بندی گروه مردان هم تیم های قزاقستان یک و تایلند دو برای کسب اسم سومی رقابت ها به مصاف یکدیگر رفتند و قزاق ها با شکست دو بر صفر میزبان، مقام سومی و مدال برنز مسابقات را به دست آوردند.

بدین ترتیب در گروه مردان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا تیم های ایران الف، تایلند یک، قزاقستان یک و تایلند دو در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران قهرمان آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران قهرمان آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید