تغییرات مدل تازه نفس گلکسی فولد سامسونگ

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، بالاخره بعد از مدت ها انتظار و اصلاح مسائل گلکسی فولد، سامسونگ تاریخ عرضه این گوشی تاشو در کشورهای موردنظر خود را بیان نمود. در ادامه به تغییراتی که سامسونگ بر گلکسی فولد اعمال کرده، می پردازیم.

تغییرات مدل تازه نفس گلکسی فولد سامسونگ

اول از همه باید به لایه محافظ نمایشگر بپردازیم که در مدل اولیه، مانند یک محافظ معمولی بود و به همین خاطر برخی از وبلاگ خنده و شادی آن را جدا کردند که مسائلی را پدید آورد. به همین خاطر، در مدل جدید گلکسی فولد سامسونگ کناره های این لایه محافظ را در داخل فریم بدنه قرار داده تا کاربران دیگر نتوانند آن را جدا کنند.

علاوه بر این، باید به تعبیه نوعی درپوش جدید در بخش فوقانی و پایینی لولا اشاره کنیم تا گرد و غبار به داخل بدنه راه پیدا نکند. در مدل اولیه، در این بخش ها شاهد شکاف بزرگی بودیم که به گرد و غبار اجازه می داد به راحتی به داخل بدنه نفوذ کنند و مسائل گسترده ای را به وجود بیاورند. همچنین فاصله بین لولا و بدنه گلکسی فولد هم کاهش پیدا کرده است.

در ضمنً برای تقویت بدنه تاشو هم سامسونگ لایه های فلزی جدیدی زیر آن ها تعبیه کرده است. این موضوع باعث می شود که حتی اگر گرد و غبار به داخل بدنه برسند، نتوانند برای پنل تاشو مشکل ایجاد کنند.

به غیر از این موارد، مدل جدید گلکسی فولد تفاوتی با نسخه قبلی ندارد. البته باید به افزایش ضخامت و وزن بسیار جزئی هم اشاره کنیم این گوشی در حالت تا شده حالا 15.7 میلی متر ضخامت دارد که قبلا این رقم 15.5 میلی متر بود. در ضمنً وزن آن حالا 276 گرم است که نسبت به وزن 263 گرمی نسخه قبلی شاهد افزایش وزن بسیار کمی هستیم. البته این موارد را صرفا از لحاظ آماری مطرح کردیم و کاربران این تفاوت را احساس نمی کنند. طبق اعلام سامسونگ، این گوشی از تاریخ 6 سپتامبر در کره جنوبی و از تاریخ 18 سپتامبر در اروپا روانه بازار می شود.

منبع: Sam Mobile

منبع: دیجیکالا مگ

به "تغییرات مدل تازه نفس گلکسی فولد سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات مدل تازه نفس گلکسی فولد سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید