تامین میوه استان تهران برای تنظیم بازار شب عید

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه تامین میوه استان تهران با هدف تنظیم بازار شب عید در حال انجام است از سهمیه 3000 تن سیب و 3000 تن پرتقال برای استان تهران در شب عید خبر داد.

تامین میوه استان تهران برای تنظیم بازار شب عید

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خنده و شادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه تامین میوه استان تهران با هدف تنظیم بازار شب عید در حال انجام است از سهمیه 3000 تن سیب و 3000 تن پرتقال برای استان تهران در شب عید خبر داد.

حشمت الله عسگری، در تشریح فرایند ذخیره سازی میوه شب عید و تنظیم بازار گفت: سهمیه میوه شب عید در استان تهران سه هزار تُن پرتقال و سه هزار تن سیب، تعیین و روز گذشته قراردادی با مباشر جهت تأمین و خریداری این میزان میوه منعقد شده است. سهمیه میوه ای که برای امسال استان تهران در نظر گرفته شده است جوابگوی نیاز تنظیم بازار شب عید خواهد بود.

وی اضافه کرد: قطعا تعیین این سهمیه برای تامین میوه شب عید و تنظیم بازار انجام می شود. درباره تامین مرغ هم در استان تهران 17 کشتارگاه فعال وجود دارد که مقرر شد حداقل150 تُن مرغ در اختیار میادین و بقیه اصناف توزیع شود.

وی تاکید کرد: قطعا تمام میزان مرغی که وارد میادین می شود با هماهنگی وزارت جهادکشاورزی خواهد بود. در حقیقت هرکشتاری باید با هماهنگی انجام شود و تمام مرغ ها پس از کشتارگاه توسط دامپزشکی به سمت شرکت پشتیبانی امور دام هدایت می شوند در غیر این صورت مجوز توزیع به آن ها داده نخواهد شد که این کار با هدف کنترل و نظارت بیشتر انجام می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تامین میوه استان تهران برای تنظیم بازار شب عید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین میوه استان تهران برای تنظیم بازار شب عید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید