اولیور استون در خانه دختر گریگوری پک تجلیل شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی به نقل از ورایتی، برنامه ابتکاری فیلمبرداری در ایتالیا که تا 8 فوریه ادامه دارد در خانه سیسیلیا پک تهیه کننده و دختر بازیگر فقید گریگوری پک برگزار گردید.

اولیور استون در خانه دختر گریگوری پک تجلیل شد

این برنامه که با مشارکت موسسه فرهنگی ایتالیا برگزار گردید، با هدف تشویق فیلمسازان و تهیه کنندگان و استودیوها برای توجه به ایتالیا به عنوان مکانی مناسب برای ساخت فیلم و فیلمبرداری برگزار گردید.

در این برنامه اولیور استون با دریافت یک جایزه تجلیل شد.

در حالی که از مهمانان با برش های پیتزای مارگاریتا و پنیر موتسارلا پذیرایی می شد اعضای کمیسیون فیلم ایتالیایی شبکه ابراز امیدواری کردند که در ایتالیا خیلی بیش از این غذاهای خوب یافت گردد و به این ترتیب حاضران را به توجه به ایتالیا ترغیب می کردند.

سبستیانو کاستا مدیر فیلم و موسیقی آژانس تجارت ایتالیا نیز با تاکید بر این که مالیات ها و عوارض ساخت فیلم در ایتالیا کم است، گفت: این رقم تقریبا برابر هیچ است و همه کوشش ما این است که اصلا از این کلمه فاصله بگیریم.

در این برنامه اولیور استون درباره روسیه و اخبار مربوط به اکراین نیز موضع گیری کرد و گفت این که روسیه مسئول خشونت در اکراین است اخبار دروغ است. وی آمریکا را مسئول این شلوغی ها خواند. وی گفت: ادعاهایی مبنی بر این که روسیه مسئول بدتر شدن موقعیت شده نادرست است و این آمریکاست که مسئولیت بزرگی در قبال ادامه جنگ داشته است.

استون در این برنامه اظهار امیدواری کرد که ترامپ بتواند روابط با روسیه را بهتر کند و اضافه نمود: روسیه و آمریکا باید متحد هم باشند. همان طور که فرانکلین روزولت و جان کندی نیز بر این امر تاکید داشتند.

وی گفت معتقد نیست که روسیه در انتخابات آمریکا دخالت نموده و این ها با وجود یافته های سیا و اف بی آی اطلاعات نادرستی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اولیور استون در خانه دختر گریگوری پک تجلیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیور استون در خانه دختر گریگوری پک تجلیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید