ارکستر کیوان کیارس برای بچه ها نواخت

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، تهران (پانا) - تازه ترین آلبوم موسیقی بچه ها با آهنگ سازی کیوان کیارس به نام کیمیا از مجموعه سه آلبوم نو موسیقی بچه ها با خاتمه مراحل فنی از سوی کانون پرورش فکری منتشر و عرضه می گردد.

ارکستر کیوان کیارس برای بچه ها نواخت

به گزارش روابط عمومی کانون پرورشی، کیارس که آهنگ سازی و تنظیم این آلبوم را بر عهده دارد، در گفت وگویی شرح داد: تمامی آثار این آلبوم براساس شعرهای منتشرشده در کتاب های کانون انتخاب و برای شان آهنگ سازی شده است.

او اضافه کرد: همه این آثار ارکسترال هستند و از تمامی سازهای ارکستر در آن استفاده و تنظیم برای ارکستر عظیم صورت گرفته، هرچند محور اصلی سازبندی روی گیتار راسخ است و بعد، پیانو و فلوت.

به گفته این هنرمند، آثار حال وهوای متنوعی دارند و به تبعیت از شعرها، ریتمیک و شاد هستند، هرچند کارهای آرام تری هم در این آلبوم داشته ایم.

کیمیا کیارس، دختر این هنرمند به همراهی پدر، آثار این آلبوم را خوانده و بعضی از قطعات هم به شکل کُر اجرا شده است.

آواز خروس، بادکنک من، باران، برف می بارد آرام، دریا، انتظار دل ها، گل مامان، ماه و ستاره، ماهی ، مهتاب من، مانند یک گل، پایکوبی باران و زمستان رفت اسامی قطعات این آلبوم است.

محمدرضا کریمی صارمی معاون فراوری کانون پیشتر اعلام نموده بود که به زودی سه آلبوم مستقل موسیقی برای بچه ها به همت کیوان کیارس، آیدین کاظمی زاد و صابر جعفری از سوی این مجموعه روانه بازار موسیقی کشور می شودکه نوشتم دوستت دارم با آهنگ سازی و تنظیم صابر جعفری و هاجستم و واجستم اثر آیدین کاظمی زاد دو آلبوم دیگر ارایه شده از سوی کانون است.

براساس این اعلام، سه آلبوم هم اینک درحال تکثیر نهایی است و به زودی در شکل فیزیکی و هم آنلاین، عرضه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ارکستر کیوان کیارس برای بچه ها نواخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارکستر کیوان کیارس برای بچه ها نواخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید