کادر فنی تیم های ملی کاراته پایه تکمیل شد

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، تیم های ملی کاراته کشورمان در تمامی رده های سنی 28 آذر لغایت اول دی ماه می بایست در رقابتهای قهرمانی به میزبانی قزاقستان به روی تاتامی بروند.

کادر فنی تیم های ملی کاراته پایه تکمیل شد

بر همین اساس و پس از انتخاب سرمربیان تیم های نوجوانان، جوانان و امید، برگزاری مسابقات انتخابی در زنجان و شروع اردوهای آماده سازی، با اعلام اسامی مربیان دیگر، کادر فنی این تیم ها کامل شد.

در رده سنی نوجوانان که رضا میدانرو (آذربایجان غربی) به عنوان سرمربی انتخاب شده بود، مهدی احمدی از البرز، قسمت اسیابری از قزوین، محمد محمدی از فارس، نریمان ضامنی از مازندران و ایرج زرین از زنجان به عنوان مربی فعالیت خواهند کرد.

مهدی جعفری (البرز) در رده سنی جوانان سرمربی است و تورج ساسانی از کرمانشاه، الله کرم شهگل از همدان، حسین سمندر از تهران، سجاد شربتی از کرمان و حسین کوهی (بدنساز جوانان و نوجوانان) فعالیت همکاری می نماید.

در رده سنی امید نیز که راهنمایی آن را علیرضا کتیرایی از قم به عنوان سرمربی برعهده دارد، موسی گنج زاده از تهران، حمیدرضا فرهادی از کرمانشاه، ابوالقاسم پایدار از قم و مجید خسروی از مرکزی (روانشناس) کادر فنی را تشکیل می دهند.

سیامک صحرانورد نیز مدیریت تیم های ملی در رده های پایه را برعهده دارد.

با اعلام فدراسیون کاراته اردوی آماده سازی تیم امید در کرمانشاه، جوانان در البرز و نوجوانان در آذربایجان غربی تشکیل شده و این تیم ها تا قبل از اعزام به قزاقستان 6 مرحله اردو را پشت سر خواهند گذاشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کادر فنی تیم های ملی کاراته پایه تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کادر فنی تیم های ملی کاراته پایه تکمیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید