پایش سلامت مسافران نوروزی به وسیله پلاک ماشین ها

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، وزیر بهداشت با اشاره به اعمال محدودیت های جدی برای ترددهای بین شهری، گفت: تمامی پلاک های خارج شده از شهرها شناسایی شده و پس از بازگشت آنالیز و ردیابی می شوند.

پایش سلامت مسافران نوروزی به وسیله پلاک ماشین ها

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، دکتر سعید نمکی با بیان اینکه 4 سطح تعریف شده و بر اساس آن اقدامات جدیدی برای مقابله با کروناویروس در نظر گرفته می گردد، گفت: محدودیت فعالیت اجتماعی، محدودیت در ترددها، مشخص مشاغلی که باید به فعالیت فعلی خود در شرایط کنونی پایان دهند و مشاغلی که باید فعال باشند و... از مواردی است که در این سطح بندی پیگیری می گردد.

وی با تاکید بر اینکه در طرح ذکر شده، هیچ کس از دریافت خدمات اجتماعی و عمومی محروم نمی گردد، اظهار کرد: تمامی مراکز فروش مواد غذایی، مواد پروتئینی، لوازم بهداشتی، دارو و... در طول 24 ساعت دایر خواهند بود و مردم هیچ مسئله ای برای تامین مایحتاح ضروری خود نخواهند داشت.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه ترددهای بین شهری طی روزهای آینده به شدت محدود خواهد شد، توضیح داد: البته زمانی را برای افرادی که اکنون در سفر هستند قائل شده ایم تا بتوانند به منازل خود بازگردند اما، این موضوع نیز با شرایط خاص خود عملی می گردد.

وی در پایان سخنان خود افزود: تمامی پلاک هایی که از شهرها خارج شده اند در دسترس ما است و طی تماس تلفنی با تک تک آن ها اعلام می کنیم که باید در یک چارچوب قرار گرفته و پس از ردیابی توسط همکاران ما موارد مشکوک به بیماری به قرنطینه منتقل می شوند تا احتمال انتقال آلودگی به سایرین را نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پایش سلامت مسافران نوروزی به وسیله پلاک ماشین ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایش سلامت مسافران نوروزی به وسیله پلاک ماشین ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید