شرایط عجیب پای پسر کامبوجی پس از گزش پشه!

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، گزش پشه موجب پنج برابرشدن حجم پای پسر کامبوجی شده است.

شرایط عجیب پای پسر کامبوجی پس از گزش پشه!

به گزارش خبرنگار، یک مرد جوان اهل کامبوج که دو دهه پیش توسط پشه گزیده شده است با یک بیماری انگلی غیرقابل درمان دست و پنجه نرم می نماید.

پای بونگ تِت 27 ساله پس از گزش توسط پشه اکنون 5 برابر حد نرمال درآمده است. او که اهل استان کامپونگ چهنانگ کامبوج است مجبور است حین راه رفتن این پای حجیمش را همراه خود روی زمین بکشد.

  • حمله مرگبار خرس به نظافتچی سیرک

بونگ زمانی آرزو داشت یک فوتبالیست گردد، اما پس از این اتفاق که در سن 6 سالگی اش رخ داد هرگز پایش به توپ نخورده است. بنا به گفته بونگ تومور ایجادشده در پایش از یک زخم کوچک پس از گزش پشه ایجاد شد. والدین این جوان در ابتدا تصور می کردند که زخم پای پسرشان بر اثر خراشیدگی هنگام بازی کردن ایجاد شده است و به همین دلیل از مراجعه به پزشک خودداری کردند. اما کم کم و با گذشت زمان در اطراف زخم توده ای عظیم ایجاد شد تا جایی که در سن 12 سالگی تمام پای او را در بر گرفت.

والدین بونگ که در یک کارخانه محلی کار می نمایند قادر به تامین هزینه های درمان این جوان نشدند و با گذشت زمان شرایط پای او وخیم تر شده است. با این حال انتشار تصاویری از بونگ در شبکه های اجتماعی موجب شد تا بعضی افراد نیکوکار و از جمله یک تاجر محلی با پرداخت 1900 یورو به خانواده این جوان هزینه های درمان او را تامین نمایند و بونگ توانست برای اولین بار به بیمارستان مراجعه کند.

پزشکان پس از انجام آزمایش خون دریافتند که این جوان مبتلا به فیلاریازیس لنفاوی که یک بیماری عفونی ناشی از انگل است مبتلا شده است. متاسفانه هنوز برای این بیماری دارو یا واکسنی کشف نشده است.

ابتلا بونگ به این بیماری موجب دلسردی او نشده و این جوان از تمام افرادی که به وی یاری اقتصادی نموده اند سپاسگزار است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شرایط عجیب پای پسر کامبوجی پس از گزش پشه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط عجیب پای پسر کامبوجی پس از گزش پشه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید