واکنش باشگاه پرسپولیس به پیشنهاد گل محمدی به مهاجم استقلال

به گزارش وبلاگ خنده و شادی، باشگاه پرسپولیس به خبر پیشنهاد سرمربی این تیم به مهاجم تیم فوتبال استقلال واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به پیشنهاد گل محمدی به مهاجم استقلال

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خنده و شادی در خصوص مطرح شدن موضوع مذاکره باشگاه پرسپولیس با مرتضی تبریزی گفت: تبریزی همان طور که رشید مظاهری، دانیال اسماعیلی فر، کاوه رضایی، هادی محمدی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان و... زیر نظر یحیی گل محمدی در ذوب آهن اوج گرفتند یا فیکس شدند؛ در این تیم درخشید و اوج گرفت و به بازیکنی تبدیل شد که باشگاه استقلال بالغ بر یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان برای رضایت نامه اش پرداخت کرد.

وی اضافه کرد: تبریزی در استقلال به آنچه می خواسته نرسیده اما نهایتا در این تیم ماندنی شد. حال با توجه به اظهارنظر آقای امیری معاون باشگاه استقلال مبنی بر اینکه علاوه بر شهر خودرو و چند باشگاه دیگر، گویا از پرسپولیس نیز برای جذب مرتضی تبریزی با این بازیکن تماس گرفته شده باید بگویم طبق اطلاع بنده آقای گل محمدی زمانی که سرمربی شهر خودرو بوده به دنبال جذب مرتضی تبریزی بود اما زمانی که سرمربی پرسپولیس شد این موضوع را پیگیری نکرد چرا که می دانست استقلال به این بازیکن برای پرسپولیس رضایت نامه نمی دهد و مهمتر اینکه این مربی با جذب اوساگونا و یک بازیکن خارجی دیگر (استوکس) موافقت نموده بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید نمود: آقای تبریزی فوتبالیست توانمند و رزومه داری است و اینکه چرا در استقلال پیروز نبوده مسئله دیگری است اما نه باشگاه پرسپولیس و نه آقای گل محمدی برای پرسپولیس سراغ او نرفته و در این باره پیگیری نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش باشگاه پرسپولیس به پیشنهاد گل محمدی به مهاجم استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه پرسپولیس به پیشنهاد گل محمدی به مهاجم استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید