عراق بعد از 8 سال، آماده میزبانی از تیم های فوتبال

تیم ملی فوتبال عراق بعد از 8 سال خود را آماده میزبانی در خاک خود می نماید و قرار است که در استادیوم بزرگ بصره از هنگ کنگ پذیرایی کند.

عراق بعد از 8 سال، آماده میزبانی از تیم های فوتبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از السومریه، تیم ملی فوتبال عراق خود را آماده دیدار برابر هنگ کنگ در انتخابی جام جهانی 2022 قطر می نماید. این دیدار به میزبانی عراق و در استادیوم بزرگ بصره برگزار خواهد شد.

میزبانی این بازی برای عراقی های یک اتفاق بزرگ به شمار می آید چرا که از سال 2011 تا الان عراق میزبان بازی بزرگی نبوده است.

آخرین بازی که تیم ملی فوتبال عراق در خاک خود از تیمی پذیرایی نموده به سال 2011 برمی شود که توانست در انتخابی جام جهانی 2014، یمن را با دو گل از پیش رو بردارد.

بعد از ناآرامی های اخیر عراق، پیش بینی می شد که فیفا در میزبانی این کشور تجدید نظر کند اما در نهایت شرایط بصره بدون مشکل تشخیص داده شد و قرار است که عراقی ها در این شهر از دو تیم ایران و بحرین هم پذیرایی نمایند.

تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی 2022 قطر با تیم های ایران، بحرین، کامبوج و هنگ کنگ هم گروه است و در دیدار نخست خود برابر بحرین به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکرد تا در رده سوم جدول رده بندی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عراق بعد از 8 سال، آماده میزبانی از تیم های فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق بعد از 8 سال، آماده میزبانی از تیم های فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید